Jump to content

Sfaturi achizitie Skoda Fabia


almanah
 Share

Postare recomandată

Eu m-as interesa ce GPL are, si as pune niste intrebari pe la firmele de la noi daca in caz de defectiuni se pot repara ; pt ca altfel te cam uiti la ea si astepti piesele pe comanda cu saptamanile ; iar cutia automata...presupun ca  trebuie sa aiba schimburile facute la timp, oricum e slabuta ca si performante si cu siguranta mult mai scumpa de reparat in functie de defectiuni...si avand in vedere ca are 15 ani..trebuie verificata bine si apoi sa te hotaresti daca merita. Eu te-as sfatui sa iti iei una 1.4 16v cu cutie manuala si cu GPL ; economia se simte cu GPL..sau daca mergi mult, sa ii montezi tu instalatia.depinde si ce gasesti pe piata...ca spre exemplu daca gasesti doua similare, una cu Gpl la 2500 euro si alta fara GPL la 2000 e...eu as cumpara-o pe cea la 2000 si de 500e i-as pune eu GPL .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Carmina

    10

  • alexandru_hd

    10

  • almanah

    9

  • CrisH

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

si sa fie GPL (sau LPG), pentru ca prin partile alea se poarta si CNG.ul, care nu e acelasi lucru si nu ai unde sa il incarci aici la noi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!