Jump to content

S K F 2 - Passat B6 Highline


F l o r i n

Postare recomandată

Multumesc ! numai asa am cautat....

Acum, urmeaza sa montez Auto Hold-ul si nuca de schimbator de A4 B8

Link către comentariu

Jantele sunt ultimele piese la care te uiti cand iei o masina. Alea le upgradezi cel mai usor.

Succes in continuare la modificari! Tipicarule... :D

Link către comentariu

Multumesc ! numai asa am cautat....

Acum, urmeaza sa montez Auto Hold-ul si nuca de schimbator de A4 B8

Pentru putin!

Link către comentariu

Succes in continuare la modificari! Tipicarule... :D

Multumesc !

Sambata am montat Auto Hold-ul.... jucarie frumoasa si desteapta si nuca de A4 B8. Urmeaza TPS-ul - tyre pressure control, cand am timp de el.

20120623_182920.jpg

Link către comentariu

Ai facut un calcul aproximativ al investitiei in masina de cand al cumparat-o? :D

Link către comentariu

Arata foarte bine nuca aia de A4 B8. Nu ne spui si noua de unde ai luat-o si cum ai montat-o?

Link către comentariu

Am luat-o de la un prieten. A adus doua bucati - nuca plus manson - la noi merge doar nuca. se demonteaza usor.

Link către comentariu

Frumos , imi place. Chiar ma gandeam cand o sa incepi sa mai schimbi la ea una alta. :D

Link către comentariu

Norocosule!!!

Tot caut si eu ceva similar, dar in RO nu am nicio sansa. Numai aiureli!

Daca ajung in Bucuresti iti fac o vizita, numa' asa sa ma amarasc si mai tare. :icon_cheesygrin:

Link către comentariu

Ce tare pica nuca de B8 acolo! :) (Mie mi-ar placea Nuca de B7 S-line. oare se potriveste? scuze de OT)

Link către comentariu

Si mie mi-a placut, ca se potriveste cu aluminiul de pe bord.

Trebuie sa se potriveasca si cea de S Line.

Link către comentariu

Nu cred ca ar merge din cauza mansonului.. aceea de b7 are si tja aia sub nuca care e destul de subtire.

Link către comentariu

Intre timp, cu ajutorul produselor de la colegul Tzaga - masina a devenit full led.

Link către comentariu

oleo.... acolo am uitat....full led fara torpedou.

Poze... mai stam un pic, poate mai urmeaza un update.

Link către comentariu

Am revenit la Cluj. Daca ai timp, trimite-mi si mie link-ul despre care am vorbit, te rog!

Multumesc frumos!

Link către comentariu

Cu mare placere.... da-mi PM cu ce iti trebuie.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Grilele (aeratoarele) de aer de pe bord - de B7 - cu rame cromate si iluminate ... sunt deja pe drum.

Abia astept sa le montez... pai, avea B5 asa ceva si sa nu aibe B6-le....

ceva de genul......

post-30007-0-58259900-1342607906_thumb.j

Link către comentariu

Fain.

Se poate oare asa si la Touran? :-)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link către comentariu

Doar daca a existat optiunea asta, de fabrica. O sa fac cateva poze si o sa le demontez, inainte sa le urc pe masina - sa vedem daca merg luate doar rotile iluminate, in caz ca vrei.

Link către comentariu

salut , grile de aerisire iluminate vreau si eu , cat ai dat pe ele ca eu am gasit pe ebay peste 120 euro si mi se pare enorm de mult pt 4 grile . O sa arate frumos cu grilele .

Link către comentariu

In jurul la 400 lei, cu tot cu transport... sunt scumpe, OEM... o sa ma uit in Etka si o sa iti zic cat costa.

Atata timp cat o mufa OEM este 40-50... sau chiar 80 lei.... sa cumperi toate cele 3 grile, la banii astia si pentru o asa masina, nu-mi pare mult, deloc.

Link către comentariu

ai dreptate , ieri am cumparat 2 mufe cu pini si o banda textila pt pragurile iluminate si m-au costat 95roni la autoworld cluj :banghead: , da r na daca vreau sa fie totul OEM fara improvizatii

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!