Jump to content

S K F 2 - Passat B6 Highline


F l o r i n

Postare recomandată

Felicitari....chiar imi place cum se prezinta noua achizitie ! poate o folie discreta pe geamuri...daca nu cumva are geamurile fumurii .

Link către comentariu

daca e totul full, sa-l punem la treaba pe florinache la masinile noastre. :)

Link către comentariu

Cati mai multi km cu noua masina Florine ! Felicitari

Initial passat b6 varriant highline sau r line gasisem si eu la 13600 pret fara TVA cu vreo 70.000 km

Fiind foarte mica diferenta de bani am optat pentru un passat cc 2009 la 130.000 km sportline.

Bafta in continuare cu ea sa iti aduca numai placeri

Link către comentariu

Va multumesc tuturor, pentru aprecieri !

Da, sunt foarte incantat de ea.... ma port cu mare grija, cum nu am mai avut de mult la masinile mele.....

Da, si eu ma puteam indrepta spre CC - imi place foarte mult - dar nu se calibreaza pe necesitatile mele..... imi trebuie o masina versatila.

Legat de pret.... cred ca stie mai toata lumea, despre cei 19%..... :ninja: si bagatul masinii pe firma... asa ajungi la un pret decent.

Link către comentariu

Nu la noi.... la ei e 19%.... dar sa inchidem aici discutia asta, ca topicul este despre masina si nu unul financiar.....

Link către comentariu

deci, bloc lumini cromat nu "este". treci la treaba. :)

Modificat de john_skoda
Link către comentariu

Corect. Despre masina... Ce aveai la vechea masina si iti lipseste la asta? :P

Sent from my HTC using Tapatalk.

Link către comentariu

Navigatie.... ce am in plus... nu am rabdare sa scriu. :lol:

Da, bloc cromat, RNS510, folie geamuri verde - ca aia OEM, etc...

Modificat de F l o r i n
Link către comentariu

Nu am gasit, ca nu am cautat, dar sigur se gaseste - cel putin apropiata la nuanta - am pe cineva care si-a pus pe un Passat, acum ceva timp.

Link către comentariu

Frumos si dotat ''vagonul'' :blah: ,culoarea chiar e deosebita.

Sa-l rulezi sanatos cat mai multi km!

Sunt tare curios ce imbunatatiri/modificari ii vei mai face.

Link către comentariu

In cazul asta astept sa vad ce iese. Suna tentant, daca arata si cat de cat oem e perfect

Link către comentariu

Felicitari pentru masina ! S-o stapanesti sanatos si cati mai multi km fara evenimente !

Off-topic : la banii astia cred ca-ti statea mai bine intr-un 5 :)

Link către comentariu

f frumos. interiorul nou (bordul) este mult peste cel vechi si culoarea superba!

sa o stapanesti sanatos...

la asta nu mai ai ce sa ii faci :))

Link către comentariu

In cazul asta astept sa vad ce iese. Suna tentant, daca arata si cat de cat oem e perfect

Scuze pt offtopic Florin, folie de nuanta verde foarte apropiata de OEM e cea de la Llumar AT 35GN, arata super bine. Orice distribuitor Llumar ar trebui sa o poata aduce pe comanda. Am vazut montata in Arad si e :icon_thumleft:

Modificat de Bebeee
Link către comentariu

AT 35 GN astept eu la Cluj. In tara nu era disponibila asa ca au comandat-o din Serbia. Cand ajunge si o monteaza pe masina am sa pun poze.

Link către comentariu
Ciprian Ciobanu

Cuvintele deja sunt de prisos, am citit numai de lauda aici pentru tine! La fel iti urez si eu, cum ti-am urat si in topicul trecut, sa o stapanesti sanatos milioane si milioane de km fara probleme si fara incidente ca e o bijuterie pe 4 roti! Arata super si ai tot ce trebuie pe ea, sa o ingrijesti si sa o pretuiesti ca ai dat ceva banuti pe masina asta! Cu toate ca nu sunt eu cu van-urile, a ta arata super si ai un motor pe cinste! Am sa-ti urmaresc topicul sa vad ce idei de modificari ai! Numai de bine si drive safe!

Link către comentariu

Felicitari Flo pentru acest upgrade si sa te poarte cit mai multi km fara bube. Arata super masina

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

Link către comentariu

Seria 5.... alta nivel, alta masina, alt buget... si nu era 2010... plus ca sunt fidel marcii. Iarna, nu e mare bucurie cu seria 5....

Va multumesc tuturor, pentru aprecieri..

Dark - astept poze te rog - cand e gata, ca ma intereseaza.

Link către comentariu

Felicitari! Sa o conduci sanatos si sa te bucuri de ea! Cred ca planuri de viitor exista la orice masina,oricat de multe optionale ai avea..cum ar fi RCD-ul 510 de care ai spus si tu,activarea stopurilor de pe hayon,pozitii U.S,D.R.L-uri pe led,etc. :P Sa ai spor cu ea! Pacat ca n-ai gasit-o automata..

Link către comentariu

Crede-ma ca la BMW ideea esentiala o reprezinta cauciucurile..daca la tractiune fatza poti lua si cauciucuri mai ieftine, la bmw trebuie sa cumperi cauciucuri noi sau daca iei Sh, sa fie foarte foarte bune si n-ai probleme la mers normal. La 12 mii gaseai 520D, impozit la fel ca la passat, dar e altceva..nu exista comparatie..Oricum esti de apreciat pentru fidelitatea pentru marca.Eu vreau sa cunosc cat mai multe mentalitati de fabricanti, motiv pentru care am spus ca as vrea sa trec la altceva, de preferat bmw..poate dupa bmw o sa-mi iau altceva, audi, honda etc..sigur nu e aceeasi situatia, dar am o cunostinta care dupa logan 1.4 si-a luat logan 1.6 16v :)) mi se pare cel putin ciudat..

Felicitari inca o data pentru ce-ai luat..e bine ca e motor CR. Cred ca sunt mai bine facute si pe langa asta, e si interiorul mai frumos..nu mai spun de xenonul OEM..pentru mine e pe primul loc la urmatoarea achizitie..

Multi km fara probleme !

Modificat de Romm2008
Link către comentariu

merci... da, sunt importante si cauciucurile.... dar indiferent, pe mozolul din Romania, e mai greu cu tractiunea spate.

Am ales o masina cat mai noua, km putini.... sa ma bucur si eu de ea....

Nu gasesti seria 5, 2010, cu dotarile si km asteia.... la banii astia. Normal.... joaca in alta clasa, dar depinde de ce vrei....

Modificat de F l o r i n
Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!