Jump to content

S K F 2 - Passat B6 Highline


F l o r i n

Postare recomandată

  • Replies 738
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • F l o r i n

    243

  • Muale

    21

  • cridaia

    19

  • C o s m i n

    13

Cel mai bun comment!!!! :))

@Florin: e de apreciat cat timp bani si efort investesti tu in masina asta....

Link către comentariu

da, cred... doar tot asa, nu cred sa existe un viitor proprietar - cred ca tot la mine sta, pt moment. Nu cred sa gasesc sa o dau in forma actuala - cu sau fara kit-ul de R - care il am in casa..... pt moment.

 

as vinde masina, doar de plictiseala, o am deja de vreo 3 ani, i-am facut cam toate upgrade-urile posibile......parca as trece la altceva..... dar asta depinde si de cat primesc pe ea....

Link către comentariu

Salut, Florin!

Daca ar fi sa vinzi masina, care ar fi pretul cerut in momentul de fata?

 

Mersi

Link către comentariu

chiar nu stiu, undeva in jurul sumei de 9500 euro - banii - upgrade-urile facute, adunati la una stock - care sa zicem ca face pretul, depasesc cu mult aceasta suma.....

 

 

dar discutia este pur ipotetica..... cand o sa imi vina sa o vand ... pai atunci o vand ! ... deocamdata e asa, in faza de platou...

Link către comentariu

daca ti-as oferi acum 9500eur,in stadiul in care este.....ai da-o ?

Modificat de cridaia
Link către comentariu

da... ce as face mai departe, ce as cumpara, daca as regreta ca am vandut-o ? Nu stiu.... 

 

cristi - multumesc pentru aprecieri ! .... asa suntem unii dintre noi - majoritatea celor din aceasta comunitate - ne place sa le modificam, sa le facem mai frumoase, mai deosebite...

 

p.s. - Mi-au ajuns si inele de la manerele de usi - cele de aluminiu, ca la CC - sa facem un pic mai frumoase, fetele de usi de B7. Multumesc Mecatronic, pentru aceasta comanda !

Modificat de F l o r i n
Link către comentariu

......atunci astept sa pui si kit-ul de R-line si o iau atunci cu 9500 :D

 

sau poate chiar mai ieftin.... hihihi

Cum sa dai 9500 euro pe Skoda asta lunga? La banii astia gasesti A7 :))

 

corect... sau chiar S7.

 

Frumos frumoooos:d ce ai facut cu prinderile din manerele fetelor ? Le-ai mai prins ?

 

inca nu - o sa le trag o piulita speciala acolo - dar cand le dau iar jos - sper in wknd-ul asta - sa le pun inelele de aluminiu la manere... si poate ceva iluminare la trimuri....

Link către comentariu

Anuntul asta ma pregateam sa i-l arat si eu...mai ales ca vazusem cateva posturi mai sus ca nu le gasesti sub 600E...

Sa ai tu asa noroc de ocazii?:))

Link către comentariu

Omu vrea jante pe 16 pe masina lui..nu de alta dar tocmai ce am vb acum vreo 3 ore cu el:)))

Link către comentariu

Vezi ca e coada lunga la jantele astea, daca sunt "drepte".  :icon_thumleft:

 

Spor la achizitie.

Link către comentariu

sa nu fie replici.... cele de R line asa sunt. Mi-a trimis pozele, nici el nu stia ca nu sunt OEM....

Link către comentariu

Charleston-urile alea nu par a fi replici, dar n-au specificatii de passat cand vine vorba de jante 18 plus ca design nu-mi par de acolo.

Link către comentariu

Mda, nici nu stiu ce sa fac... o sa pun jantele ei pe 17 sa vedem cum o sa arate.

 

tot asa, nu stiu daca sa pun kit-ul pe ea sau nu, sa o vand sau nu....

Link către comentariu

Va salut!

 

Nu ca mi-ar fi cerut cineva parerea, dar eu zic sa pui kit-ul de R pe masina. Daca totusi vrei sa-l scoti la vanzare, m-ar interesa si pe mine.(kitul de R, nu Passat-ul ;) )

In ceea ce priveste jantele, intodeauna e o chestie de gusturi. Si in cele din urma e masina ta...

Mersi.

Link către comentariu

Si eu zic la fel. Daca continui sa iei masini, sa le upgradezi si sa nu te bucuri de ele, care mai e rostul?

Cred ca cel mai bine ar arata asa:post-89504-14252938586696_thumb.png

post-89504-14252938586696_thumb.png

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!