Jump to content

S K F 2 - Passat B6 Highline


F l o r i n

Postare recomandată

  • Replies 738
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • F l o r i n

    243

  • Muale

    21

  • cridaia

    19

  • C o s m i n

    13

Frumos upgrade!

 

Si eu mi-as pune tips-uri, dar...ce zici, pe benzinar merita? Ca si asa sunt tobele negre, ma gandesc ca si tips-urile o sa fie nasol, tot timpul negre pe dinauntru.

 

Merita pe FSI-u meu?

Link către comentariu

Florine,dar ceva de la noul B8 se poate pune ?Gen acele ceasuri digitale ,dar banuiesc ca nu prea,oricum volanul schimbatorul sau panoul de clima sunt aceleasi dupa B7,clima si schimbatorul sunt exact ca la tine!

Link către comentariu

trebuie vazut cu ce o sa vina, ce module, etc.... cam devreme sa ne pronuntam.

Link către comentariu

Super smechere tips'urile? Dar chiar atat de simplu se monteaza? Nu trebuie nici un punct de sudura ... nimic?

Link către comentariu

Felicitari Florin ! Foarte frumoasa masina si e de apreciat ambitia ta de a transforma frumosul in superb !

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Super smechere tips'urile? Dar chiar atat de simplu se monteaza? Nu trebuie nici un punct de sudura ... nimic?

 

nimic...

 

Felicitari Florin ! Foarte frumoasa masina si e de apreciat ambitia ta de a transforma frumosul in superb !

 

multumesc mult !

Link către comentariu

hmm.... care aia care vine in bricheta  ? ... iti dau codul, daca te intereseaza ... si o poti comanda

.

Link către comentariu

da chestia aia. Nici la mine nu se fumeaza, am scos bricheta, dar arata urat gaura aia. Multumesc.

Link către comentariu

da chestia aia. Nici la mine nu se fumeaza, am scos bricheta, dar arata urat gaura aia. Multumesc.

 

ok, o sa iti dau codul de pe ea.

 

de ce nu bagi un incarcator auto USB si infigi cablul microusb in el la nevoie.

 

.. da, e util si asa. 

Florin, o intrebare scurta. Nu ti uzeaza mult pielea din stanga de la scaunul soferului ?

 

nu prea are uzura... vrei sa iti fac o poza la sezut, sa te uiti la el ?... .

Link către comentariu

da, un pic cam frecat.... vezi la cei care se ocupa cu detailing auto, daca te pot ajuta cu ceva.

 

cata - codul este  4L0 919 311 sau 4H0 919 311 - pana in 30 lei este.

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

sa ii pun praguri/ornamente praguri iluminate, de Audi A7 ?

post-30007-0-22128500-1412751038_thumb.j

post-30007-0-06233100-1412751055_thumb.j

post-30007-0-38479800-1412751073_thumb.j

post-30007-0-13051800-1412751088_thumb.j

Link către comentariu

Pragurile sunt superbe, masina la fel, dar ceva nu se potriveste, nu ma intreba ce... Le-as vedea pe un Golf7, CC, Audi TT sau Jetta MK6 :)

Link către comentariu

Vrei tu neaparat? Nu par a fi de acolo si amandoi stim ca cele mai bune modificari/upgradeuri sunt cele care par "de la mama ei".

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

anul asta renuntam la jantele de tabla si capace, pt incaltarile de iarna....

 

trecem la Road America... nu inainte de a le reconditiona - sablate si vopsite.

post-30007-0-32321400-1415015498_thumb.j

post-30007-0-04860800-1415015508_thumb.j

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!