Jump to content

S K F 2 - Passat B6 Highline


F l o r i n

Postare recomandată

Exceptionala masina...sa o folosesti sanatos! Deci urmeaza pedale de R...comutatoare de CC....:D!

Link către comentariu

Spune-mi si mie secretul pretului atat de mic, pe mobile una ca a ta (dotari, km) si de la reprezentanta este pe 18.000.

Mie pretul mi se pare din alta categorie, din cea a masinilor cu peste 200.000 km. Scuze, departe de mine ideea de a insinua ca a ta are tot pe-acolo. Poate s-o fi pacalit reprezentanta cu vreo 5-6 mii de euro, cine stie... Bravo. Sa o stapanesti sanatos.

Modificat de iepumare
Link către comentariu

Si pe autoscout24.de la 13000 cu 160.000km si trendline ,probabil ca daca cauti mult mai sare si o oferta foarte buna!

Modificat de Paparazzi
Link către comentariu

De-a dreptul impecabila... te-ai innoit nu gluma...:DPot sa spun ca te invidiez :))) :D Sa o stapanesti sanatos!

Link către comentariu

Uite, cine a fost baiat cuminte, a avut grija Iepurashul de el :icon_thumleft: Felicitari pentru achizitie si cat mai multi km fara probleme!

Link către comentariu

fara prea multe cuvinte...felicitari...sa o stapanesti sanatos...sa te bucuri de ea...si multe altele:D

ofertele astea mai pica si dupa inima omului:D

drive safe;)

Link către comentariu

Absolut superba.... Sa aveti grija unul de celalalt :D Ah, ca si curiozitate... Ce modificari ai mai putea sa-i aduci unei asemenea masini, in afara de Navi... ARE DE TOATE !!!

Link către comentariu

Va multumesc tuturor, pentru aprecieri. Masina o caut de aproximativ o luna, o luna si jumatate si asta e pretul dupa ce am negociat la ea... am mai incercat sa ma negociez ceva la fata locului, dar nu am mai reusit nimic..... doar la jantele de iarna, unde am obtinut un pret bun.

Epure, daca stai si cauti si le faci o oferta, ai sanse sa gasesti ceva frumos.... am gasit si mai ieftine, dar nu erau asa dotate... spre exemplu http://suchen.mobile...xMileage=100000

sau http://suchen.mobile.de/auto-inserat/vw.passat%20variant%202%2C0%20tdi%20dpf%20comfortline%20%28navi%29.neu-ulm/155857173.html?lang=en&pageNumber=3&__lp=392&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=25&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2010-01-01&negativeFeatures=EXPORT&maxMileage=125000&tabNumber=1

Initial am ales una care era peste 15.000 euro cu TVA si avea interiorul bej, dar nu a vrut sa lase la ea, decat vreo 200 euro ... asa ca a picat din start.

La nr de km, nu ma deranja daca erau pana in 150.000 km (asa am inceput cautarea) dar asa a fost sa fie. Oamenii m-au lasat sa fac teste cu masina sa o scanez... deosebiti. Majoritatea imi ziceau ca nu ma vor lasa.... uite ca nu a fost asa.

La achizitionare, in afara de cartea service, s-a eliberat factura (ca asa imi trebuia) si s-au mentionat nr de km pe factura.

cele cu peste 200.000 km sunt sub 10.000 euro..... respectiv, in jurul la 9000 - Highline, ca doar am o gramada de prieteni care se ocupa cu asa ceva.... de aia m-am dus si mi-am adus personal masina si am luat numai de la reprezentanta....

la 18000 - gasesti deja B7 la reprezentanta.... de fapt de pe la 15000-16000, dar TSI-uri.

Modificat de F l o r i n
Link către comentariu

Florine, sa ai noroc de masina si sa te duca multi km. E frumoasa si dotata. Dar, chiar daca e dotata, vrem sa vedem modificari... tot mai gasesti tu sa-i pui ceva... sa fie full full ;)

Link către comentariu

Ca idee - ori un RNS 510 sau RCD 510... si folie verde pe geamuri.

Plec la RAR sa-i fac cartea.....

Link către comentariu

Bravo Florin , felicitari ! Cand te apuci sa o desfaci bucata cu bucata :lol:

Link către comentariu

Chiar daca masina e nemteasca si nu ceheasca, pot spune ca e superba!! :D Iar culoarea asta e mult mai frumoasa in realitate decat in poze.

Modificat de ciprianD
Link către comentariu

Felicitari si sa-l stapanesti sanatos. Modificari mari nu mai ai ce sa ii faci. Poate un kit de R36.

Link către comentariu

S-o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea!

Felicitari pentru alegere, superba este putin spus.

Toate cele bune,

Link către comentariu

Felicitari pentru achizitie! Arata exceptional! Interiorul arata foarte bine.

Sa te poarte sanatos :icon_thumleft:

Link către comentariu
iuliangolfulet

Felicitari Florin o masina superba si dotata, sa te duca multi km si spor la modificari

Link către comentariu

Bravo, bravo!! Foarte dotat si e o masina super :D sa va tineti sanatosi ani buni de acum inainte!!

Link către comentariu

Sa o stapanesti sanatos, asa trecere de la 2000 la 2010 mai rar!

Cred ca la asta nu mai ai ce sa-i faci, o sa te plictisesti cu ea :))

Link către comentariu

Nasoala, are prea multe dotari, te va plictisi ...

:icon_cheesygrin:

Link către comentariu

nimic de spus. sa o stapanesti sanatos. nici nu ma asteptam sa nu fie variant.

Link către comentariu

Felicitari superba masina. Stau si ma gandesc oare ce o sa-i mai pui la masina asta, ce dotari va mai primi in acest proiect? Hmm astept cu nerabdare. Km cat mai multi sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea tu si familia ta.

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!