Jump to content

S K F 2 - Passat B6 Highline


F l o r i n

Postare recomandată

Orice up-grade este pus dupa ce s-au facut pozele la Casco nu va fii despagubit la o eventuala dauna, decat cu cel cu care a venit masina initial. Iar orice up-grade declarat ulterior trebuie insotit de factura, pentru ca automat creste si valoarea sumei asigurate. Scuze de off topic.

Link către comentariu

Servus Florin,

Cam cat costa un set de senzori de parcare OEM (8 senzori + tot ce trebuie pt afisare pe RNS 510).

Camera pentru spate ma intereseaza si pe mine, poti sa-mi dai detalii?

Multumesc!

Link către comentariu

senzorii - cel mai ieftin - 20 euro, per bucata - la noi, la reprezentanta - mai mult de 100 euro, pe bucata.

unitatea centrala si buton - am eu, de vanzare,

camera - iti trebuie camera spate si cablajul - toate OEM, merg direct, trebuie doar montate si codare.

Link către comentariu

Felicitari Florine :) oricum arata si bine :). Dupa ce am vazut live am zis sa vad ce ai pus si pe forum (misto clipurile)

Link către comentariu

Cezar - sa o stapanesti sanatos ! Asteptam o prezentare.

Adi - multumesc mult !

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

@Florin: bravo, vad ca ramai in stilul care te-a consacrat :) Maxim respect pentru orice proiect, asa cum ti-am mai zis !

Vad ca astea "grele" le-ai pus, dar cu alea "simple" cum stai ? Butoane chrome, roti 17 ?

Salutari respectuoase !

PS. Merci inca o data de "jucarele", le apreciez acum ca le am :)

Modificat de 75NOR
Link către comentariu

Ma bucur !

Legat de interior.... cred ca o sa cumpar toate fetele de usi de B7 - piele.... dar asta e un gand.

Sunt multe pe care le vreau.... totusi, Park assist-ul mi-a parut cel mai distractiv ....

Link către comentariu

Cand te hotarasti pentru camera spate sa-mi zici si mie, poate ma bag la un simultan :lol:

Link către comentariu

bagam, doar ca eu trebuie sa achizitionez si un ecran..... de pus pe bord.... fie el RCD sau RNS....

Link către comentariu

dar, nu cred ca are intrare de camera, nu ?

baga un pret, pe PM - merci.

Link către comentariu

multumesc, multumesc !

da, inca o jucarie..... imi place cum afiseaza la OPS si la clima.

Multumesc, Cristi !

Modificat de F l o r i n
Link către comentariu

Si la telefon e bun, ca ai acolo butoane de apelare rapida si agenda. Ai sa vezi ca n-ai sa mai folosesti tastatura din bord in curand.....

Link către comentariu

Salutare Florin,

Super tare masina, dar nu ai montat inca navigatia?

In iulie o aveai nemontata.

Ce parere ai se pot monta pe passatul (2007)ceasuri de bord si consola de clima ca la modelul tau. De montat stiu ca nu este problema, esti expert in electrica la passat.

Multumesc.

O zi buna.

Link către comentariu

sigur, le putem monta.

navigatia aia, nu s-a legat treaba cu ea.... avea probleme.

RCD510 care l-am pus acum, e cumparat de la Cristi - zici ca e nou..... de fapt, nou e... :lol:

Modificat de F l o r i n
Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!