Jump to content

Vw Golf 6 HL


prunaionutz

Postare recomandată

pe mine iar ma bat informatica si fizica si nu inteleg de ce face 1 bar, but hey, more boost is always welcome :D

Link către comentariu
  • Replies 1,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • prunaionutz

    618

  • The_Ego

    148

  • Rave

    78

  • mike.

    75

Top Posters In This Topic

Posted Images

Face mult avand in vedere softul stock.

 

La cat are peak-ul? 

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Are lag, nu mult, dar are. Trage mai bine dar nu o fortez pt ca nu are soft facut inca si nu e amestecul ok.

Link către comentariu

Peak undeva la 5k +, dupa parca incepe sa scada, dar nu mai fortez ca mi-a aparut warning cu amestec sarac :)

 

Face 1.0 bar, cu foarte putin peste, nu stiu de ce face atat dar nu ma deranjeaza :)) Ea probabil incearca sa deschida de tot sa faca 0.8, dar nu poate; cred..

 

Poze cu diferenta dintre DV-uri: cel vechi avea miscari sus-jos si stanga-dreapta :))

 

IMG_0378_zpsfdd37d42.jpg

IMG_0377_zps19c26c0b.jpg

Modificat de prunaionutz
Link către comentariu

Nu știu cum te-ai ales cu un model vechi ce nu se mai pune din 2010. Cred ca ți-l schimbă cineva.

Link către comentariu

Probabil a fost schimbat, conteaza ca acum e cel bun pus si totul e ok.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Ce tip de cutie de viteze avem noi pe masini? O sa am nevoie de volant/ambreiaj destul de curand :)

Link către comentariu

Heh, chiar maine dimineata las masina la Exelixis :) cel mai probabil pana seara o sa fie gata.

Link către comentariu

De data asta nu mai stau langa masina, o las acolo si-mi fac de lucru pana termina. :) in mare masina e gata, mai sunt cateva lucruri de rezolvat.

Link către comentariu

Daca mai ramai pe seara, sa-mi dai de veste pe pm. Mi-ar placea sa vad, aud. Eventual o tura :D

Link către comentariu

De auzit nu e acum, evacuarea se aude foarte urat :)) finala s-a cam facut praf, si in combinatie cu downpipe-ul de-cat face urat.

Daca nu am ceva timp, ne auzim :)

Link către comentariu

Multumesc!

Intre timp am revopsit bara fata care primise un soc destul de puternic..

B0764C70-4507-4D7F-B138-2E92A87D8D4F_zps

Link către comentariu

Pare pusa pe treaba cu intercooler-ul care se vede frumos in spatele grilei :D

Admisia e ITG Maxogen?

Modificat de The_Ego
Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!