Jump to content

Vw Golf 6 HL


prunaionutz

Postare recomandată

le-am luat de pe ahw-shop.de, sper sa vina la pachet si adaptorul ala :) 

 

multumesc de raspunsuri, nici eu nu am de gand sa pun greutate in ele dar am prea multe tampenii prin masina si nu mai am loc de ele :))

 

prin DIY-urile de pe net vad ca e nevoie si de un '10mm Triple Square Socket', e cumva acelasi folosit pentru desfacerea volanului?

 

merci!

Link către comentariu
  • Replies 1,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • prunaionutz

    618

  • The_Ego

    148

  • Rave

    78

  • mike.

    75

Top Posters In This Topic

Posted Images

E bine de stiut :) abia astept sa ajunga coletul, acum ca stiu ca vine parca nu mai are loc nimic prin buzunarele de la usi :))

Link către comentariu

N-o sa fie goale, mereu arunc cate ceva pe acolo.

Nu vroiam arcuri de gti, eram doar curios ce suspensie are comparativ cu a mea.. Pt ca mi s-a parut ca e mai lasat fata de a mea..

Link către comentariu

auzi, dimineata :)). eram treaz de mai bine de o ora atunci :p. esti in craiova deseara? dupa 10pm sunt in oras cred.

PS: volanul e demential. trebuie completat cu cluster premium :d.

Modificat de mike.
Link către comentariu

Da, eram treaz de ceva timp.. Ne auzim diseara, te sun dupa 10.. Cat despre cluster, nu stiu ce sa zic, am inteles ca e cam greu de schimbat..

mai sunt 1001 lucruri pana acolo.

Link către comentariu

Super, acuma, apuca-te sa bagi in ele. Pentru mine sunt foarte utile....

Link către comentariu

+1.

Tapiseria arata fabulos. 

Mai pune poze in configuratia actuala a masinii sa ne mai delectam privirea cu bara de Gti si R-line, jantele Vancouver.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Ii fac 2-3 poze putin mai tarziu, acum abia a iesit de la spalatorie :)

Tapiseria este ok, nu s-a zgariat, are 2-3 cute dar n-am ce-i face. Am mai descoperit un Scirocco cu aceeasi tapiserie in oras, dar momentan Golf-uri nu :))

L.E. S-a pus ploaia, s-au dus dracu pozele mele si spalarea..

Modificat de prunaionutz
Link către comentariu

@sergiu, multumesc

@mede, din pacate a plouat, si la o sina de tramvai o bovina cu un 'gip' mi-a aruncat o balta( cu tot cu pesti ) pe toata partea din fata, asa ca am renuntat la poze :( asa patesc de fiecare data cand o spal..

Link către comentariu

de ceva timp am observat un zgomot din spatele masinii cand merg pe drum cu denivelari mici, sa se fi dus ceva bucse? sa fie de vina jantele grele?

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!