Jump to content

Golf 4 tare rosu


Dan.

Postare recomandată

  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Dan.

    165

  • Muale

    57

  • Laurentiu_LWR

    27

  • P.Alin

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

la mine se aprind lampile de la numar cand dau flash. cu cheia scoasa din contact.

Link către comentariu

incerc saschimb becurile de pozitie fata si nu reussc, iau jos capacul si apoi abia ajung in dreptul becului si mai mult nu stiu..este un fel de cauciuc..

Link către comentariu

am reusit sa le schimb fara sa demontez bateria, am demontat doar plasticul acela de protectie si atat.Sunt foarte multumit de lumina data si totul este ok. Ledurile sunt de la colegul deforum Cata50 (un baiat de nota 10) careuia ii multumesc!

post-102560-0-52811500-1344669098_thumb. post-102560-0-80124100-1344669105_thumb.

lumina este alb pur, camera ascos putin mai albastru, mai am doua trei poze pe telefon in care se vede mai alb

Link către comentariu

5 leduri SMD, normale adica fara CANBUS, totul merge bine nu are erori de functionare

Link către comentariu

ledurile din spate 3 SMD non CANBUS

post-102560-0-55008800-1344674511_thumb.

asa sunt manerele fata fara slefuire.

post-102560-0-76596900-1344674611_thumb. primul strat l-am dat jos aseara iar acum urmeaza sa ma apuc sa dau mai mult jos. Poza in starea de acum nu am pentru ca masina este in oras

Link către comentariu
Laurentiu_LWR

tre sa dai pana ajungi la plastic curat...

eu am stat o zi pe ele...am dat cand cu un card de plastic...cand cu buretele cu ciff...pana a ramas doar plastic...

dar sunt gri ale tale?daca ai interiorul gri nu stiu cum o sa se vada cu ele negre:(

Link către comentariu

da, am interiorul gri.. pari bordul e gri si bandourile acelea de sub geamuri sunt negre ca la toate vw. incerc sa imi inchipui cum sta dar nu cred ca ar sta rau.. nu stiu ce sa fac.

Link către comentariu
Laurentiu_LWR

pai materialul ala textil...este gri la tine nu?si in mijloc..o sa ai manerul negru...hmmm

Link către comentariu
Laurentiu_LWR

dar stai linistit...si eu am fost criticat cand le-am facut pe ale mele...ca arata a logan...ca sunt urate...etc...

faci cum iti place tie:D

Link către comentariu

decat sa fie zgariate asa cum au fost mai bine curate si nezgariate! da a logan pentru cei carora le este lene sa isi faca ceva la masina.

poze in timp ce le faceam:

post-102560-0-81260200-1344691678_thumb. post-102560-0-73888400-1344691702_thumb.

sunt multumit cum arata fata de zgaieturile care le avea inainte.

post-102560-0-61258100-1344691745_thumb.

culoare negru mat

Modificat de Dan.
Link către comentariu

sincer nu nu m-am gandit dar inca nu e tarziu, ma tenteaza dar e mult de schimbat si vreau mai multe..cotiera, suport pahare, cdplayer, etcetc..

Link către comentariu
Laurentiu_LWR

arata mai bine decat erau inainte...dar...ca si Vali...sunt de parere ca vor arata mult mai bine gri...

acum iti va fi mult mai simplu sa le faci gri...ca nu trebuie sa cureti iar toata vopseaua...doar matuiesti putin si dai peste...

Link către comentariu

da, dimineata o sa merg la mare iar cand o sa vin acesta o sa fie primul lucru pe care o sa il fac!

Muale.. ma incadrez in buget nu e o problema dar nu gasesc gri.. am gasit negre multe..

Link către comentariu

cotiera iei negru si o retapitezi gri. e vb doar de 2 palme de material. vreo 250 lei cotiera

sau poate chiar piele pe ea (50 lei)

suport de pahare...eu am si nu pot spune ca are o utilitate maxima. 75-100 lei suportul.

ia legatura cu cei din aria dezmembrari, eu am luat cate ceva de la Golfistul si FRN. dar as incepe cu geamurile electrice si as lasa la urma suportul de pahare...cu cate pahare te urci tu in masina?!

Link către comentariu

Oricum la voi la Bucale sunt cam mari preturile la accesorii SH. Eu am luat suport de pahare fata cu 50 de lei+transport(la voi e 120-150), suportul de spate cu 80(banuiesc ca macar 100 va cer si pe ala), cotiera OEM cu 180 de lei+transport(si in anunturile de dezmembrari fara 300 nu am vazut-o).

Ideea e sa ai rabdare... a mea a stat 3 ani pana sa ii iau cele de mai sus. ;)

Link către comentariu

mda..la retapitare sincer nu m-am gandit. O sa incep sa caut in parcuri de dezmembrari si o sa vad ce gasesc, am vorbit cu Golfistul dar nu are am mai incercat de mai multe ori.. o sa vorbesc si cu FRN sa vad ce raspuns primesc

Link către comentariu

Aici shaworma cu de toate e mai scumpa :).

Mergi pe geamuri mai intai!

Postasem din greseala la alt MK4.:)

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!