Jump to content

weber 32/36 progresiv


C.T.C.
 Share

Postare recomandată

as vrea sa-mi schimb carburatorul care uneori imi face mici figuri.Problema este urmatoarea...am inteles k pt. a elimina astfel de probleme exista un carb mai bun si care te scapa de ele.Stie cineva ceva de asta?pls

vinovatul este WEBER 32/36 PROGRESIV si cica s-ar potrivi......

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nadir@boosted.ro

daca vrei am eu un carburator pt vw un (bitzburg) corectati-ma daca am scris gresit sau daca nu iti convine acela (clasic zic eu pt vw) atunci cauta si punetzi ce mi-am pus si eu (vezi semnatura "40 DCOE")

oricum este clar ca iti trebuie un carburator cu 2 camere ;) (dublucorp)

respect

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

crezi k se potriveste la mine?....si de unde pot face rost de un carb dublucorp :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am si eu nevoie de un carb monocorp pt un golfuletz...ma poate ajuta cineva?daca ma poate ajuta cineva da-ti bip la nr 0745068267 si sunt inapoi .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nadir@boosted.ro

carburator am eu unu dublucorp daca esti interesat ai nr de tel la profil !

edit: in caz ca nu se potriveste o flansa este foarte usor de facut in cazul in care nu gasesti flanse gata facute la Benet Auto

Modificat de nadir
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Unde e Benet

Ma intereseaza pentru ca vreau sa-mi pun doua dellorto pe motor si caut flanse.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nadir@boosted.ro

au 2 magazine,

eu fregventez pe str. Lizeanu nr 28 sector 2 tel 211.15.19 program 9-19,

suna mai intai :D

cel de al 2lea magazin este la str Maior Al. Campeanu nr 1 tel 223.29.57 acelasi program 9-19

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

deci zici de flanse bine facute!mie imi tre' din carb simplu in dublucorp!crezi ca au baieteii astia?!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nadir@boosted.ro
deci zici de flanse bine facute!mie imi tre' din carb simplu in dublucorp!crezi ca au baieteii astia?!

tu vrei un carburator normal sau vrei un carburator dublu corb "agresiv" ca, carburatoarele sunt si ele de mai multe feluri si pe mai multe caprari !

carburatorul conceput de vw pt golf 1,2 cel dublu corp pisburg sau cum se cheama este un calburator destul de bun daca tu vrei sa ai super performante atunci iti recomand ceva mai puternic un weber cum am eu sau delorto uite iti dau un link cu ceva asemantor de vanzare

http://vwforum.ro/index.php?showtopic=9418

bafta la achizitie

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!