Jump to content

Golf III Computer de Bord Sfaturi


dsktopor
 Share

Postare recomandată

Am deschis acest topic pt ca am o nelamurire , poate se gaseste careva pe aici sa ma ajute :

Se potriveste computerul de bord de pe un GOLF 3 1.6 benzina 101CP pe un GOLF 3 1.6 benzina 75CP ????

Daca se pricepe careva la chestia asta si poate sa imi dea mai multe detalii il rog sa scrie aici sau pe privat.

Poate vor fi utile informatiile si pt alti useri.

Multumesc anticipat !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Depinde la ce te referi cand spui "COMPUTER DE BORD" , unii ii spun asa la ECU (calculatorul masinii) , altii la ceasurile cu MFA cu sau fara tempomat care arata consumul instant si alte chestii.

Modificat de phun
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Exista un topic despre bord computer

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ma refeream la asta "altii la ceasurile cu MFA cu sau fara tempomat care arata consumul instant si alte chestii."

Vreau sa iau de pe unul din dezmembrari si sa pun pe al meu...(maneta aia de la stergator cu butonul , ceasurile etc) numai ca nu ma pricep si nu stiu exact ce sa cumpar de la aia ca sa imi mearga sa pot vedea si eu consumul si alte chestii .Si eventual ce alte modificari mai trebuie aduse.

Modificat de dsktopor
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Citeste topicul pe care l-a pus mai sus V@sy si gasesti acolo toate informatiile necesare precum si pasii de montare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mihai vad ca tu ai montat asa ceva.Lasa-mi un PM cu nr tau de telefon si te sun maine (in caz ca nu te deranjez) , as avea nevoie de mai multe detalii.Nu am inteles nimic din topicul ala.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!