Jump to content

My Golf 5


sobv9

Postare recomandată

ceruse cineva o poza cu jantele . Sunt OEM Audi, nu stiu exact modelul, dar mie imi plac la nebunie :D .

Mi-am cumparat capota si faruri. Inca mai caut tragger. Am gasit trager AM nou la pretul de 300 lei, dar prefer unul sh OEM.

post-100589-0-05906200-1332453529_thumb.

Link către comentariu

Sa o stapanesti sanatos si multi km in continuare.si spor la viitoare modficari!!asteptam

Link către comentariu

Era numai bun momentul sa treci la bara fata de GT, GTI....sau chiar Jetta! :D

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link către comentariu

Nici bine nu ai pus mana pe ea ca ai inceput sa o deranjezi :)), mai multa atentie pe viitor. Trecerile de pietoni trebuie tratate ca atare. Distributia in ce stare este..Si cand a schimbato varu'l tau?

Link către comentariu

Momentan am multe cheltuieli pe cap, si nu vreau sa ma afund mai tare.. Nu cred ca va suferi masina asta foarte mari modificari, datorita motorului cam mic. Daca era macar un 1.9 puteam sa bag bani...dar asa, nu voi scoate banii, mai ales ca nu vreau sa o tin mai mult de 2 ani. Distributia a fost schimbata la 190k km .

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

am mai facut azi o sedinta foto cu masina, dupa o munca destul de lunga.

am innegrit putin stopurile, si am vopsit etrierii. Sunt multumit de rezultat, dar se putea mai bine.

Urmeaza infoliere consola + manere usi

post-100589-0-04668500-1333541159_thumb.

post-100589-0-44191400-1333541174_thumb.

post-100589-0-51979600-1333541183_thumb.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!