Jump to content

Powerbox, economizor sau "pacalici" ?


FOGG
 Share

Postare recomandată

POST STERS. Daca mai postezi asa ceva, iei direct WARNING !

Modificat de C o s m i n
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...
  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • FOGG

    14

  • C o s m i n

    9

  • F l o r i n

    8

  • Al Bundy

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut sunt nou pe acest forum si am urmarit discutiile voastre in legatura cu acest dispozitiv,si mi-am adus aminte de ceva:acum cativa ani un prieten al meu si-a cuparat de pe net pe comanda din state niste pastile miraculoase care introduse in rezervor 'scadeau, semnificativ consumul,tipul avea un Rover care consuma foarte mult.Aceste pastile miraculoase nu au nici un efect, ba mai mult la un moment dat de la porcariile alea l-a lasat si masina in drum imbacsindui-se fitrul cu prostiile alea.Economie a facut pentru ca l-am tractat eu pana la service.Omul a dat pe ele atunci100 dolari si nici acum nu recunoaste ca a luat teapa.Lasand gluma la o parte eu cred ca orice om care are habar de functionarea acestor motoare stie ca acest siretlic ca si cel cu inlocuirea aerbeg-urilor sarite cu o rezistenta si multe altele este doar o frectie la piciorul de lemn.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!