Jump to content

BlueMotion Passat Variant (work in progress)


Gode

Postare recomandată

In ce hal am ajuns :(. Nu aveai folie pe fata? Acum ai motiv sa-ti pui. Sper ca ai scapat cu daune minime.

Link către comentariu
Publicat (modificat)

Mi-au furat ce au putut ca nu prea au avut ce, un parfum din torpedo care l-au vandut cu 10 ron , 2 perechi de ochelari , si portofelul care l-au aruncat pe jos si mi l-a adus un cetatean caruia ii multumesc, bani nu erau in masina ,nimic nu era la vezeala , dar uite ca se intampla in Romania , si cine plateste daunele ? proprietarul bine inteles doar e masina lui :)) asta este....

Folie ... aveam daune au fost geamul folia si cioburi prin toata masina inclusiv in spate , au sarit si in chederul de la geamul meu si cand am deschis geamul mi-au taiat si folia de pe geamul de la mine, hoti au fost niste tiganusi de 10 12 ani sau ei au fost bagati in fata va dati seama:)) , am pus geamul la loc inclusiv folia pe ambele din nou plus cioburi adunate in 2-3 aspirari :)) :D

Pentru maine... avem o zii mai buna surprize surprize : VIN JANTELE de la vopsit , le-am facut vopseaua dupa codul masini iar buzele le-am facut polish , sunt nerabdator :X

Modificat de Gode
Link către comentariu

chestii de genul asta se mai intampla.

e doar un geam,se inlocuieste usor. am patit-o si eu...

bine ca nu ti-au furat chestii importante!

asteptam poze cu jantele (le si montezi maine?)

Link către comentariu

Da sper sa le si pun maine , mai am de finisat 2 buze si sper iasa perfect! :X

Link către comentariu

mda...pacat ca ti-au spart masina.. nu suport genul acela de "oameni" sa nu le spun c..ioiri care totdeauna au de fura nu de muncit. Bine ca nu ti-au luat ceva important cum spune si Muale. Oricum o sa iti treaca supararea cand o sa vezi noile jante pe masina. Abia astept si eu!!!

Link către comentariu

Sa sstii ca a trecut supararea instantaneu cand am vazut jantele:))) :D au iesit impecabile si arata extrem de bine masina cu ele , mai am de finisat putin buzele la ele si o sa fie impecabile cu adevarat... ce sa spun sunt forte incantat si multumit de ele , las pozele sa vorbeasca insa in realitate arata mult mai bine , sper sa vina niste poze profii in curand:X

post-102895-0-70985800-1337635588_thumb.

post-102895-0-77857200-1337635594_thumb.

post-102895-0-21671300-1337635604_thumb.

post-102895-0-65630400-1337635614_thumb.

Link către comentariu

este diferenta de culoare intre bara si prelungirea spate?

jantele au iesit bine (le lasi fara capac central?)

Link către comentariu

Capac trebuie sa caut mai mult deoarece sunt mult mai mari decat cele care sunt la majoritatea jantelor dar o sa gasesc eu ceva pana la urma :D, Da este diferenta si la praguri si la bara spate deoarece sunt facute in colant , nu le-am mai dat jos deoarece vreau sa le schimb si sa le pun pe cele de R line si nu are rost sa mai rup clemele degeaba la acestea sa le dau jos sa le vopsesc etc , asa ca temporar le-am facut cu , colant :D

Link către comentariu

Imi plac mult jantele si se potrivesc la fix :icon_cheesygrin: au iesit f bine, capacele de VW vrei sa ii pui? sau doar alb simplu? A fost buna ideea de a colanta bara si pragurile pana iti iei altele daca vrei :icon_thumleft:

cu ce ai vopsit etrierii ?

Modificat de Dan.
Link către comentariu

imi place cum au iesit, ai izolat frumos se vede ca ai avut mare grija cu ei :icon_cheesygrin: felicitari

Link către comentariu

Ms mult da au iesit bine dar sunt facuti de mult timp si trebuie sa ii refac acum .

Si un vt cu o suspensie exact cum vreau eu sa obtin :X

post-102895-0-05472100-1337730352_thumb.

Link către comentariu

sper sa nu te superi pe mine dar mie imi placeau mai mult fostele jante..in rest..numai de bine!

Link către comentariu

ii sta bine cu suspensia asa dar oare nu o sa atngi cu fata cam des?

Link către comentariu

nu stiu sa vedem cand va veniii suspensia cum o sa fie sincer mie imi plac mai mult jantele de acum :X

Link către comentariu

Is destul de faine jantele, dar nu sunt adeptul tipul astora de jante, dar daca tie iti plac e foarte ok! :P

Apropo, nu ai suspensie sport? ce trebuia sa modifici la ea..?

Link către comentariu

Nu am suspensie acela este un photoshop dar urmeaza suspensia :X este pe primul loc acum.

Link către comentariu

Da...o sa arate super dupa, dar costa si mult...

Link către comentariu

in jur a 300 E nu mi se pare o suma extrema cand un telescop este 5 mil :)):D

Link către comentariu

300E e aia Ta Tehnix care am auzit ca e cam slaba..o suspensie buna e ~500E.. adica de la Vmaxx in sus.

Link către comentariu

Atunci nu e asa mult, eu am vazut undeva parca era 1000-1500 €

Link către comentariu

Sa vedem atunci... e ebay-ul si forumul plin :D deci ramane sa hotaram atunci ce si cum :D

Link către comentariu

Frumoasa masina, cu multa pasiune investita in ea, de bani nu mai zic.

Am o mica mentiune ca e prea alba, merge si o pata de culoare iar jantele erau candidatele ideale.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Ma gandeam la un plafon negru lucios ... nu stiu ce sa zic... sincer imi place asa cum este grilele de la proiectoare si cea mica de sub numar o sa incerc sa vedem daca ar da bine piano black , oglinzile le-am facut alu stile gen audi S ....revin cu poze :D

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!