Jump to content

BlueMotion Passat Variant (work in progress)


Gode

Postare recomandată

nu... este din cauza pozei singurele care difera foarte putin sunt portierele , asta pentru ca a avut o domnisoara cu un opel grija de ele :))

Modificat de Gode
Link către comentariu

pozele nu arata nici jumatate din frumusetea live a masinii. arata superb! felicitari

Link către comentariu

Ce negre sunt geamuriile... :)

 

Ce intensitate ai pe fata? Nu ai probleme cu politia..?

Link către comentariu

Uitate in ultima poza ca sa iti dai seama de intensitate , dar asa au iesit in poze , defapt ele sunt foarte deschise :))nuanta e black , asta insemnant un 50 60 % cred 

Modificat de Gode
Link către comentariu

ochi noi home made :D

 

Urmeaza lip de leon cupra pentru bara fata :D 

post-102895-0-71184600-1372110017_thumb.

post-102895-0-78900400-1372110067_thumb.

post-102895-0-22464200-1372110111_thumb.

post-102895-0-08467400-1372110164_thumb.

post-102895-0-10404500-1372110209_thumb.

Link către comentariu

super, ai xenon acuma si pe faza lunga? au fost greu de desfacut farurile?

Link către comentariu

da am xenon pe ambele , au fost foarte greu de desfacut ... dr am reusit:d sper sa nu se abureasca si sa reziste vopseaua

Link către comentariu

ochi noi home made :D

 

Urmeaza lip de leon cupra pentru bara fata :D

 

Felicitari pentru munca depusa !

Link către comentariu

mai trebuie flansele de la tine dar nu mai am bani acum:d

Link către comentariu
JohnnyCiorobea

le mai am...:-) inca nu le-am vandut...nu au mers pe audi a4 2010:-))..ca erau date pana acum...

Link către comentariu

stiu nu prea mai am bani akm . am facut si farurile ... plus ca trebuie sa o aranjez putin pentru eurocar sunmer fest...

Link către comentariu

parca pe spate as pune si eu.... sau sa pun pe toate... sau deloc ?

 

poate va uitati in topicul SKF-ului, sa va dati o parere.

 

Multam mult !

Link către comentariu

florin sincer si eu tot pe spate vreau pentru ca pe fata la toate vin rotile mai iesite in afara decat pe spate. Plus ca iti confera si mai multa stabilitate... din ce am inteles .

Link către comentariu

Salut!

 

Uitandu-ma la pozele cu farurile imi aduc aminte ce am mai muncit si eu la ale mele acum ceva timp. Au iesit super felicitari.

Link către comentariu
JohnnyCiorobea

pe fata nu iti recomand:-))....Cu planse noi am incercat azi si la 150 la ora cand o scoti pe liber trepideaza volanul umpic...Si plus ca masina devina foarte lata pe directie si drum cu denivelari...Nu e placut la condus+ca ingreuneaza virejele directia..eu le-am dat jos de pe fata...

a si inca ceva la un X5 am un priten care i-a stricat caseta de directie din cauza la niste flanse din astea...

Modificat de JohnnyCiorobea
Link către comentariu

imi place prima poza, in rest sunt cam intunecate. trebuie expunere lunga cu blit pe masina

Link către comentariu

ce pot sa zic eu ... :D nu ma prea pricep , pot sa iti spun doar ca pozele sunt facute noaptea ... eu am ramas uimit cat de bine au iesit neavand treaba cu asa ceva:))

Link către comentariu

Expunere lunga,trepied si iese. Sau fortezi cu ISO, deschizi diafragma dar pierzi calitate.

Oricum arata f bine masina in prima poza, agresiva dar eleganta

Sent from Sexy Nexy 4 using Tapatalk

Link către comentariu

pai a avut si trepied , sin din ce am vazut asta facea pe acolo cu iso ... etc diafragma nu prea ma pricep :D :)) mie unul imi plac :D

 

Mi se pare ca farurile au schimbat total aspectul masini :D 

Modificat de Gode
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!