Jump to content

passat din 2004 cu 360000km


dutu76
 Share

Postare recomandată

da, asta e vis..... :lol: . Da, eu ma gandesc ca nu o sa o vanda in 4000 euro....i-a zis km reali sa nu-si bata capul, dar pretul o sa fie pret....adica probabil pe la 5000euro....ca stie ca are alternative - samsarii.

Oricum, discutam ipotetic.... eu as inchide topicul asta, atata timp cat initiatorul lui nu a mai dat pe aici, si informatiile din el nu sunt cu caracter general.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare, de curiozitate e inmatriculata?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pretul este ok daca este inmatriculata. daca nu este inmatriculata, cu tot cu taxa cat este pretul final?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

costyserbanescu

daca este inmatriculat merita din plin sa o cumperi . chiar daca mai faci reparatii pe la ea tot nu treci de 5000 euo

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Acum, sa speram ca nu e in starea asteia... http://www.autovit.ro/volkswagen-passat-C22311676.html

Glumesc :lol: ....

Taxa - in jurul la 2800 euro..redusa - altfel, e 3600 euro. Am folosit un calculator, de aici http://taxaauto.net/

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

costyserbanescu

si pana la urma ai cumparat masina ?? :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si eu sunt curios daca a luat o sau nu.

un lucru vreau sa subliniez din nou:suma pe care o bagi in masina depinde mult de ce vrei de la ea,si de cum vrei sa te duca si in ce conditii.

2 exemple scurte:mie imi plangea pompa tandem pe la garnitura aia care nu se gaseste.zang,pompa noua:)!

farurile erau matuite,aveau o ureche rupta parca,bateau aiurea...zang,faruri noi! :)

as mai putea continua cu exemplele,dar sunt destul de greu de acord cu ideea ca la o masina cu peste 250 k km nu cade mai nimic in urmatorii 80 k km.

cred ca n ai cum sa nu bagi 1500-2000 euro in ea...

Modificat de doctorul
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

off topic Doctore......eu cel putin stiu cat de maniac esti cu bijuteria ta :lol: :lol: . esti din categoria celor de la care merita sa cumperi masina

on topic depinde clar de starea masinii cati bani necesita pentru a o aduce pe linia de plutire. poate avea mai multe probleme estetice decat mecanice si depinde si de utilizator.....daca prefera sa mearga cu toate articulatiile praf, ambreiajul sa mai patineze din cand in cand, etc etc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!