Jump to content

My daily driver - Polo GTI 6R


fuscobal

Postare recomandată

Fusco ,sunt putin cei care stiu ,dar dq500 sa pus si pe anumite modele de masini cu tractiune fata :), exista un rus care a pus dq500 pe 1.8 turbo 

PM daca vrei mai multe info !

Link către comentariu

Stiu ca se pot face multe daca exista timp si buget. Pentru mine asta a fost o masina daily la care s-au facut modificari minime (nici macar soft motor sau cutie). Dupa reparatie, posibil sa fac buyback si sa incerc altceva putin mai mare !

Link către comentariu

cred ca o masina care inghite banii ca golful....e suficient :))) sa te apuci si de a 2a...sa modifici atatea...nu cred ca merita..stii f bine discutia..

Link către comentariu

Din respect pentru topicul asta si pentru oamenii care il citesc abtineti-va de la chat-uit!

Multumesc.

Link către comentariu

Nu vad pozele,am rasfoit si doar pozele de la pagina 5 puse de userul Calin le vad.Pacat.Craciun fericit tuturor.

Link către comentariu
  • 6 months later...

Nu am revenit cu impresii dupa DSG failure. Au fost discurile si s-au schimbat pe culanta, prin amabilitatea celor de la Darius Ploiesti. Masina merge deja de cateva luni cu noile discuri si nu se simte nici o diferenta fata de inainte. As putea spune chiar ca, dupa updateul de soft al cutiei, schimba la turatii putin mai logice (nu mai sta chiar asa jos in ture pana sa schimbe).

Link către comentariu
  • 2 months later...

Masina a ajuns la 150K si a primit amortizoare noi la haion si buton nou la coriera (celui vechi i s-a rupt o urechiusa)

IMG_8046.JPG

IMG_8051.JPG

IMG_8053.JPG

IMG_8052.JPG

Modificat de fuscobal
Link către comentariu
  • 10 months later...

Masina a plecat la buy-back pentru noul Polo GTI, asa ca aveti continuarea aici :)  > 

 

Link către comentariu
  • cristi511 a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!