Jump to content

Audi A6 Allroad


dr_dumi

Postare recomandată

E ok daca iti poti face treaba cu ea. Cum e cu locurile de parcare, ca eu cam sufar in perioada asta.....

Link către comentariu
  • 2 weeks later...
  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dr_dumi

    28

  • F l o r i n

    16

  • Razvan_SPD

    9

  • bbogdanmircea

    7

Salut, daca iti place sa te murdaresti pe maini, poti incerca apa cu sapun pulverizata pe perne si pe zonele de etansare a sistemului. Eu am un por la perna fata stanga care este "activ" doar daca o las pe nivelul 2. Acum merg numai pe 3 si nu se mai lasa deloc. Sa nu uiti sa verifici blocul de electrovalve si compresorul.

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

Gata s-a dus si asta! A fost o experienta placuta per total, o iarna prin care am trecut ca prin branza cu masinuta asta. Acum ca ne indreptam spre vremurile calde am considerat normal ca a venit vremea sa o schimb. Asa ca ieri am dat-o la schimb si mi-am luat un BMW E65 730D. Nu exista comparatie intre ele, e drept ca apartin de segmente seprate.

Probabil daca am sa pot prezenta noua masina pe forum aici o voi face, trebuie sa vad daca a mai pus cineva vreun bmw pe aici :D

Numai bine!

Link către comentariu

BMW E65 - vapor..... si ce diferenta ai mai dat ?

Link către comentariu

Multumesc. Nu am dat diferenta, am facut schimb efectiv. Schimb pe schimb cum se spune :)

Link către comentariu

mie imi pare rau ca a disparut un allroad de pe forum. este o masina dupa care intorc capul pe strada,chiar si dupa modelele mai vechi.

mi se pare o masina ideala pt romania,din toate pct de vedere (poate mai putin impozitul la cele de peste 2l)

dar daca pe tine te satisface schimbul,felicitari in km ce te asteapta in bmw!

(de prezentat bmw,cred ca nu se poate;trebuie doar masini VAG)

Link către comentariu

Hei... am vazut discutia ta pe forumul mer_edes, chiar mai alaltaieri, ti-am recunoscut masina din poza, aia in care impingi zapada cu spatele :lol:. Parca te-au luat aia de samsar... :icon_geek:

Chiar vorbeai de un schimb cu ceva serie 7... ma bucur ca ai reusit. Sa te poarte fara probleme pana vinzi sau... o schimbi!

edit: Nu cred ca o sa reusesti sa prezinti BMW-ul aici...

Modificat de victorash_cvv
Link către comentariu

Dar poti lasa un link. Chiar sunt curios cum se prezinta. Din punctul meu de vedere, ai iesit bine in castig, ca bani in primul rand.

Link către comentariu

Pai la cate masini am schimbat pana acum, nu e un forumist care sa nu ma ia drept samsar.. Acum pe bune, voi daca v-ar place sa incercati cat mai multe, nu a-ti face-o?

Link către comentariu

Daca nu am fi asa dedicati marcii, probabil.

Acum, nici la costurile de intretinere, nu se compara seria7.... cu VAG-urile. O sa ai spor de viteza, la factura... :icon_cheesygrin:

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!