Jump to content

MK V


Radu_Alecs

Postare recomandată

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Radu_Alecs

    121

  • lucian_90tud

    34

  • cogdao

    20

  • Rave

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nice! Sunt curios cum arata pe masina! Faruri de Golf VI faci? :))

si eu sunt curios dar mai am pana sa o scot din service...nu cred ca mai am rabdare sa mai modific vreo pereche :))

Link către comentariu

Arata foarte bine! Felicitari pentru rabdarea pe care ai avut-o.

Lupa pe faza lunga nu se poate pune? Intreb, din necunostinta de cauza. Ma gandesc ca daca tot ai desfacut farurile, ....ai fi putut renunta la partea aia cromata, s-o inlocuiesti cu o lupa si capacelul aferent.

Link către comentariu

Arata foarte bine! Felicitari pentru rabdarea pe care ai avut-o.

Lupa pe faza lunga nu se poate pune? Intreb, din necunostinta de cauza. Ma gandesc ca daca tot ai desfacut farurile, ....ai fi putut renunta la partea aia cromata, s-o inlocuiesti cu o lupa si capacelul aferent.

prefer sa o las asa, sa para cat mai aproape de oem...probabil ar sta bine cu o lupa putin mai mica pt faza lunga.

Ce lupe ai folosit? Nu era mai ok sticker-ul R drept si nu catre lateral?

lupele sunt luate din farurile unui leon...logo-ul nu se incadra in acel spatiu daca il puneam drept

Link către comentariu

Ne uimesti cu ideile tale de tuning,de unde te inspiri? Așteptăm pozele cu ele montate pe mașina .....

Link către comentariu

Ne uimesti cu ideile tale de tuning,de unde te inspiri? Așteptăm pozele cu ele montate pe mașina .....

mari modificari nu cred ca am facut , mare tuning, doar am personalizat-o putin.

Link către comentariu

felicitari pentru rabdare.. a iesit super ok ! vreau si eu :)

ms ms

Oare era mai bine daca in loc de logo-ul R-line puneam vwforum ? :))

Link către comentariu

Super :D Felicitari pentru noul look.

superbe ... felicitari pt. munca depusa... a meritat efortul,nu?

Arata foarte tare. Shroudul e cromat, ca asa pare ?

1. Ms frumos Luciane

2.Ms ms...a meritat sa stii

3 Shroud-ul l-am lasat cromat pana la urma

Va tin la curent iar cand e gata revin cu poze

Link către comentariu

foarte bine arata farurile si bara de jetta....sa le porti sanatos :icon_thumleft:

Link către comentariu

multumesc frumos...sper sa trec cu bine de iarna asta, cu bara intreaga ... toate pana la spoiler. Azi am inteles dc merg astia cu lama ridicata .

Link către comentariu

Bara de Jetta mi se pare cea mai frumoasa bara pe care o poti pune pe un Golf 5..felicitari,arata demential!

Link către comentariu

la faruri nu am avut rabdarea necesara sa le desfac cu grija asa ca am taiat aceea buza de plastic si apoi cu o lama de cutit am taiat siliconul dintre sticla si carcasa. poze din timpul "luptei" nu am facut pt ca nu au fost un "adversar" de neglijat.

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!