Jump to content

MK V


Radu_Alecs

Postare recomandată

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Radu_Alecs

    121

  • lucian_90tud

    34

  • cogdao

    20

  • Rave

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

M-am jucat cu folia deoarece aveam de gand sa pun in aplicare un alt proiect si trebuia sa imi fac o idee si un feedback de la voi a fost binevenit.

Capota va reveni la culoarea precedenta cand imi va veni autocolantul...

P.s. a patit careva sa i se aprinda in timpul mersului martorul de "steering assist" dupa un viraj fortat + drum denivelat avand urmatoarea eroare "torque sensor - implausible signal" ?

O fi vreo mufa ce face fitze la socuri, denivelari ?

Link către comentariu
  • 2 months later...

De ce nu o mai vinzi?

Lumea se fereste de faptul ca a avut accident, prefera cele "fara accident" in descriere. ultimul pret a fost 5300 care tind sa cred ca era unul extrem de mic pt cat am investit in ea. Din pacate multi prefera ca masina sa fie mai degraba impecabila optic , decat tehnic. Poate o voi vinde daca oferta va fi pe masura....pana atunci ma bucur de ea. p.s felicitari pt noua achizitie

Link către comentariu

Merci mult!

Stiu ce zici, eu macar am avut boroc ca am gasit pe cineva care cauta o masina buna, nu una doar impecabila estetic.

Eu zic sa nu renunti, se va gasi cineva pana la urma. Daca nu, bucura-te de ea, oricum mie imi place mult cum arata ;)

Link către comentariu

Am sa renunt la folia de pe capota si o voi pastra cupola alba.

post-88462-0-49891700-1348571178_thumb.j

Modificat de Radu_Alecs
Link către comentariu
  • 2 weeks later...
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!