Jump to content

Carlig remorcare t4


claudiudragos
 Share

Postare recomandată

Salutare tuturor.

Caut un carlig de remorcare pentru t4, de preferabil SH atata timp cat este mai rentabil avand in vedere ca nu prea vad ce ar putea fi stricat la un carlig.

Daca ma poate ajuta cineva sau are cineva asa ceva rog sa imi spuna. Prin Iasi nu am reusit sa gasesc...

Multumesc anticipat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu stiu pe cineva care are dar nu stiu cat cere pe el. O sa-l intreb daca esti interesat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

tipul zice ca este ptr bus pana in 97 si vrea 100e. inca il are pe bus.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

tipul zice ca este ptr bus pana in 97 si vrea 100e. inca il are pe bus.

poi daca e pana in 97 n-am ce face cu el. al meu e 2001 busul. si mi se pare si putin cam mult...
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna seara , eu te pot ajuta cu un carlig de remorcare nou, iti oferim si garantie la el si in pret ai inclusa si instalatia electrica cu priza 7 pini. Daca te intereseaza ma poti contacta. Astept un raspuns din partea ta. Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ioana81 a spus in privat:

"Buna ziua,

Pretul pentru carlig este de 475 RON tva inclus;

Pretul include o instalatie electrica universala cu priza 7 pini;

Carligul este disponibil .

Pentru alte detalii si informatii ma puteti contacta si telefonic 0760******.

Multumesc."

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 6 months later...

Carligul se potriveste pe toate modelele T4,indiferent de an!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Salutare tuturor.

Caut un carlig de remorcare pentru t4, de preferabil SH atata timp cat este mai rentabil avand in vedere ca nu prea vad ce ar putea fi stricat la un carlig.

Daca ma poate ajuta cineva sau are cineva asa ceva rog sa imi spuna. Prin Iasi nu am reusit sa gasesc...

Multumesc anticipat.

Pai sar putea sa fie 'nuca' uzata si nu ai ce face cu el atunci! (eu am uzura mare la ea --si eu caut!)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca e original cauti degeaba nai cei face alt carlig daca e dintrala cu sfera demontabila dai cautare pe gooagle bosal autoflex si gasesti ( doar pentru alea aftermarket )

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Da,merci ! nu este demontabildar ma gandeam daca gasesc sfera( nuca-din popor)care este prinsa in doua suruburi, asta sa nu mai desfac tot

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...

Salutari,si scuze ca postez aici dar am un cont nou si nu pot scrie deocamdaat un nou post,deci:are cineva o schema de montaj pt carlig de remorcare VW Caddy 2007?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Buna ziua!

Am o intrebare la voi.. Imi spuneti va rog daca, se potriveste un carlig de remorcare de la un VW Passat din 2004 la un VW Transporter T5 din 2009?

Nu ma stiu asa de bine.. Sau de la ce masina sa caut sa vad daca se potriveste? 

Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu stiu cum arata ala da pasat .. dar conform cataloagelor nau nimic in comun  ... carligul de t5 e de t5   cai duba sau bus cai transporter caravelle sau multivan ...  nu conteaza dar trebuie sa fie  de t5  iar unul nou din cate stiu e in jur de 500 de ron 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 7 months later...

Buna ziua,montajul unui carlig de remorca prevede si o ulterioara omologare sau nu ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Cârligul de remorcare de pe vw t4 Doka se potrivește pe t4 ? 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 years later...

Buna am si eu un t5 caravele an 2015 si vreau sai pun carlig cu modul oem dar nu stiu ce modul e compatibil 1K0907383E..F...sau G

Am incercat unul de touran din 2009 dar nu a fost compatibil

 

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!