Jump to content

Golf 6 - Cameleonul 2


GabiB77

Postare recomandată

Salut, da-mi si mie niste detalii pe privat, sunt interesat de retrofit, da-mi un pret pt materiale si pt manopera, am nevoie doar pt scaunele fata.

Link către comentariu

Salut,

 

Sa stapanesti sanatos incalzirile. Se pare ca fara sa vrem ne-am cunoscut :D. Incalzirile montate la Florin in Pantelimon sunt cele comercializate de mine:P. Din ce am inteles ati iesit ok si cu discount la montaj ;)

 

 

 

Modificat de Baracuda
Link către comentariu

Multumesc! Am iesit chiar foarte bine, fata de alte oferte :) Deja am mai imbolnavit inca 2 colegi, unu deja a sunat sa-si faca programare la o Skoda Octavia 2, din ce imi aduc aminte, cred ca a fost azi pe la ora 13.

Azi am facut un concurs cu un coleg care are asa ceva OEM, am iesit castigator cu 30 de secunde mai rapid, iar colegul @mihai16ddd a fost cu 45 de secunde mai rapid 

Acum exista posibilitatea ca materialul de pe scaunele cu incalzirea OEM sa fie mai groase, dar un lucru e clar, nu a fost "autosugestie"

PS: Partea dorsala de test a fost aceeasi, a mea :))

Link către comentariu

Exista aceste diferente pentru ca cele OEM  sunt mai "atent" guvernate de modulele de incalzire. Sincer singura diferenta majora este incalzirea pe aripiaorele scaunelor la cele OEM insa dupa cum e si normal partile centrale sunt cele mai importante. Inca odata sa le stapanesti sanatos.

PS: Colegul cu Skoda am inteles ca era programat azi ;)

 

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Stiu ca unora nu le place, dar daca tot a fost la un pret nesemnificativ, am schimbat grila fata si semnul spate :)

 

2017-10-22 12.27.11.jpg

2017-10-22 12.26.59-111.jpg

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Prezent si la intalnirea de azi, e singura poza in care nu se vad "super-jantele" mele de iarna, mancate de solutiile de iarna din Bucuresti, in ultimii 5 ani :(

2017-11-12 12.02.20.jpg

Link către comentariu
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Gabi , nu imi pot da seama din ultima poza asa ca te rog sa imi confirmi daca farurile sunt cele Osram :P

Link către comentariu

Aia mica are 4 randuri de proiectoare. Totusi unde are farurile?

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Daca acum 6-7 ani nu credeam ca voi avea asa ceva, fara sa schimb ceasurile, acum a fost posibil :)

 

Link către comentariu
  • Ex member a închis acest topic
  • Ex member unlocked şi locked this topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!