Jump to content

Golf 6 - Cameleonul 2


GabiB77

Postare recomandată

Ai avut noroc ca era cel mai probabil piatra boanta, in primii 5 cm de langa cheder se sparge aproape garantat.

Link către comentariu

Nu zic "hop", pana nu sar gardul :) - Testul suprem va fi luni  cand ma intorc la servici in Bucuresti, iar masina va sta in soare 10 ore

Link către comentariu

Si un filmulet trimis de un coleg, cu Cameleonul in largul lui, pe autostrada turceasca, langa Izmir

 

Link către comentariu
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Cred ca ma lasa memoria :))

 

Caut de aproape 1 ora colegul nostru de pe forum care a pus lupe morimoto in farurile OEM, ma poate ajuta cineva sa-mi reaminteasca un link? merci

Link către comentariu

Probabil nu m-am exprimat corect, stiu ca Alex monteaza, il cautam pe client, un coleg de-al nostru, cu Golf6 :)

 

Am cautam de mi-a venit rau in aria "masina mea", stiu ca a pus anul asta prin februarie-martie, ne-a si aratat o poza, dar nu gasesc nicaieri :(

 

Am un coleg la birou care vrea sa vada cum arata pe masina, iar cu ajutorul lui Google nu am gasit decat lupe cu ornament negru, nu cromat

Link către comentariu
  • 1 month later...

Am avut o tentativa acum vreo 2 ani, dar m-am razgandit... decat sa se zgarie, am ales sa le las asa, la fel cum am concluzionat si in cazul oglinzilor

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Azi a fost efectuat ITP-ul :) 

 

Si un cadou pe care nu l-am luat in calcul cand am cumparat masina si, bineinteles, nu-mi trecea prin cap  :)

 

 

verificare.jpeg

Link către comentariu
  • 3 months later...

Exista topic dedicat, insa nu e nicio noutate. Sincer nici nu cred ca va fi o rechemare pentru ceva semnificativ, poate doar o bifa ca a trecut lumea pe la ei...

Link către comentariu
  • 4 months later...

Nu am mai schimbat nimic de mult timp si daca cele vechi mai dadeau cate o eraore, am zis sa le schimb si eu, mai ales ca le-am gasit la un pret bun :)

 

2016-06-01 20.08.24.jpg

2016-06-01 20.08.14.jpg

2016-06-01 19.57.22.jpg

Link către comentariu

Cele mai frumoase stopuri după parerea mea din grupul VAG.

Link către comentariu

Daca erau "complet-led", parca erau si mai frumoase... dar sunt OK si asa :)

Link către comentariu

Sunt ok si de multi ravnite!Daca as fi avut un "sesar"tot asa mi-as fi dorit!Frumos golf!

Link către comentariu
  • Ex member a închis acest topic
  • Ex member unlocked şi locked this topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!