Jump to content

Golf 6 - Cameleonul 2


GabiB77

Postare recomandată

Merci

Chiar a meritat asteptarea... am dat totusi probabil mai mult pe grila centrala, dupa cod asa a venit cu senzorii de parcare "useless", am vazut ca exista si fara... sau nu? ;)

Link către comentariu

N-am nici cea mai vaga idee, dar banuiesc ca nu se vad oricum :)

Link către comentariu

Daca intreaba cineva, spui ca sunt lasere, de-aia ai numai doua.

Link către comentariu

Schimbata total , felicitari pentru efortul depus  :D  . Mie personal nu imi plac farurile in combinatie cu bara asta in rest e  :icon_thumleft: , pune pe lista un set de faruri cu lupa  :D

Link către comentariu

Ma refer la niste faruri simple cu lupa , astea parca nu dau un contrast masinii , este doar umila mea parere .  ;)

Link către comentariu

In caz ca se ia in calcul un retrofit de faruri, cele mai potrivite ar fi cele oem de R, care de la distanta arata asemanator cu cele montate pe masina.

Link către comentariu

cu farurile mai vedem... m-am plictisit de cele de pe masina, dar nici la cele stock nu revin... cat despre cele de R sau GTI/GTD, nu ma dau banii afara din casa ;)

 

Poate pe viitor voi pune niste lupe in cele stock, dar inca sunt in dubii si nu prea am timp :(

 

Am ramas placut impresionat ca bara nu este mai joasa decat cea stock, in plus, nu e nevoie de montat praguri, ceea ce nu doream... linia dintre bara si praguri e OK

Link către comentariu

un difuzor bara spate AM la un pret decent gasesc si eu pe undeva? cum draq poata sa ceara 1000-1200 lei, ala de Logan e 80 lei, iar cele de G5 se gasesc pe 300-400... as vrea ceva in genu' lui Ego, sa-l pot vopsi negru lucios si sa aiba doar gauri pe stnga pentru cele 2 tips-uri standard la TDI

Link către comentariu

Pai el pusese undeva link cu unul asemanator pentru bara stoc de Golf. Intreaba-l pe el...

Link către comentariu

exact, asa ceva... si pretul este decent... sa vad cum pot cumpara de acolo, un group buy?

 

LE: Dar care o fi smecheria? Mai e una la 59 de Euro si poza e aceeasi :|

Modificat de GabiB77
Link către comentariu

Am postat eu la mine in topic destul de recent un link catre un site care vinde aceeasi prelungire JOM si e din Ro.

Sent from my ApfelPhone

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

azi am schimbat becurile SMD de la pizitii si am reusit performanta sa dau farurile jos fara sa umblu la bara ;) Nu stiu daca e din cauza farurilor care sunt AM (din cauza barii nu cred ca e), dar leam scos, desfacand bara metalica de deasupra lor, e prinsa in 3 suruburi la fel ca cele cu care este prins farul

Link către comentariu

Se pot da jos si cele originale fara sa dai jos bara, dar trebuie desfacuta bara din prinderile laterale si de sus si ies la limita.

Link către comentariu

N-am avut timp, ca nu prea o gasesc spalata :D

 

Mai am cateva, dar acasa, o sa revin ;)

 

Nu stiu daca farurile astea AM sunt mai inguste, dar le-am scos fara sa desfac bara din niciun surub ;)

Modificat de GabiB77
Link către comentariu
  • Ex member a închis acest topic
  • Ex member unlocked şi locked this topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!