Jump to content

Golf VI HL -> RLine


mike.

Postare recomandată

Si eu am vazut poza pe facebook si chiar ma intrebam ce se petrece :d Arata foarte bine! Bafta cu drumurile :D

Link către comentariu

Pt. echilibrat+geometrie te poti duce pe jiului 95., cum vi dinspre Poligrafiei intri pe langa Lukoil pe Jiului si pe la jumatatea strazii pe dreapta este o casa mare/curte cu semn imens vulcanizare. Ca preturi sunt ieftini si proprietarul stie meserie lucreaza de zeci de ani. 

 

PS: daca vrei fite cu aglomeratie, cafea si mai stiu eu ce, nu te duce acolo :))./

 

Arata foarte bine noile jucarii.

Link către comentariu

Multumesc tuturor :).

Am facut si echilibrare + geometrie. Au luat destul de mult plumb intre 40 si 90g pe roata.

Cauciucurile sunt muuult mai silentioase din ce am apucat sa imi dau seama. Maine merg acasa - sunt curios ce consum o sa scot :d.

Drumuri bune sa aveti!

LE: Cumva, pozele pe care le-am uploadat din tapatalk nu se vad :/.

Modificat de mike.
Link către comentariu

Ti-am zis ca cauciucuri nu fac zgomot mare de rulare. In curbe se aud?

Link către comentariu

Deocamdata nu am apucat sa merg decat prin oras si nu am prea tras de ea..la un slalom a inceput da danseze spatele, sper sa fie de la praful si stratul "nerodat" de pe anvelope. La Carfour Orhideea am luat un viraj mai tare si tot asa, a ezitat putin :).

Multumesc, @Reiv.

Modificat de mike.
Link către comentariu

Cum stau pana la urma jantele pe fata cu aceste specificatii?

 

Daca ai uploadat mai multe poze sa stii sa nu se vad.

Link către comentariu

Mai urcasem doua poze dar nu apar, nu stiu de ce; urmeaza zilele astea sa ma intalnesc cu @prunaionutz sa facem niste poze cu sapuniere din alea mai mari, de supermarket/mall gen.

Spuneam mai sus ca am luat un viraj mai tare si nu am mentionat ca am prins si o groapa/denivelare (nu stiu exact) si parca s-a auzit roata atingand in contraaripa :). Altfel, nu atinge la manevre in locuri stamte :D.

Inca nu am scapat de zgomotul ala infernal si nu cred sa fie suruburile, nu au urme de "derapaj".

post-55088-14043964708419_thumb.jpg

post-55088-14043964823364_thumb.jpg

post-55088-14043964948756_thumb.jpg

post-55088-14043965056163_thumb.jpg

LE: Uu, a mers :D. In ultima poza reverse rake-ul este de la relief.

Modificat de mike.
Link către comentariu

Ai fost inspirat sa iei 19" pt ca nu din poze cel putin as fi zis 18". Buza si spitele care nu ajung pana la capat sunt de vina.

Arata bine wide boy din spate :D.

Link către comentariu

Sincer arata wow ! Dar imi e mila de spatele tau ai sa eviti orice imperfectiune de pe sosea :)

Link către comentariu

Dap, si eu ma felicit pentru ca am mers pe 19". Vazusem video pe Youtube cu 18" si nu erau full banana :).

Din cei cca 100 km facuti pana acum in Bucuresti, confortul nu a suferit foarte mult. Ba chiar pe parte fonica, e mult mai bine la rulare :D

LE: Bit, tre' sa facem poze :D
 

post-55088-0-57514400-1404404162_thumb.j

 

 

Modificat de mike.
Link către comentariu

Multumesc :d.

Mai am de schimbat 2 grile (cele centrale) ca sa termin R-Line Exterieur.

Modificat de mike.
Link către comentariu

Ramane placut pe retina imaginea masinii tale. Din multitudinea de g6, a ta este in mod clar deosebita. Congrats!

Ps: on the lookout for 19" :)))

Link către comentariu

Multumesc, cogdao & cristi! Si masina ta mi-a ramas ca imagine generala atunci cand cineva zice Jetta MK5 :).

Lucrez la un update - o sa fie incomplet la montarea initiala. Sper sa nu dureze foarte mult, macar pana in prima faza, cand nu o sa fie totul functional, dar se va putea folosi :D.

Modificat de mike.
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!