Jump to content

Golf VI HL -> RLine


mike.

Postare recomandată

La cat de mari o sa fie jantele, eu zic ca o sa te chinui putin sa le pui :))

Link către comentariu

He he:)))) unii oameni chiar dau dovada de o creativitate iesita din comun :)))

Link către comentariu

post-55088-1394809980742_thumb.jpg

Sper sa nu se supere ca pun poza fara sa ii cer permisiunea.

Modificat de mike.
Link către comentariu

Paparazzi.

Usor de recunoscut masina ta. :)

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 4

post-51507-13954477341048_thumb.jpg

Link către comentariu

:)) multumesc. nu te-am vazut in multimea din parcare..eram si putin obosit.

Modificat de mike.
Link către comentariu

a ramas ca dupa jumatatea saptamanii care urmeaza sa ajunga jantele :)

Modificat de mike.
Link către comentariu

Foarte frumoasa masina. Ti-am admirat-o saptamana trecuta, nu mai tin minte exact ziua, ai fost prin WestGate. Mi-a sarit imediat in ochi spatele R20 si numarul patrat.

Link către comentariu

Multumesc, ZWO. Am fost in 2 zile acolo, intr-o seara de pe la 10 la 11 si intr-o dupa-amiaza :).

Numarul patrat atrage atentia, insa cateodata nu a cui trebuie :D.

Link către comentariu

Eu am remarcat-o intr-o dupa amiaza. Intr-adevar, asta e problema cu atrasul atentiei cui nu trebuie, dar totusi il ai pe spate, se observa mai greu.

Link către comentariu

Masina arata super live, sa nu crezi ca nu ti-am remarcat-o si eu pe a ta. Nice R ass. Dar cere xenon in fata clar! :d Bafta cu ea!

Link către comentariu

Legat de asta, drl-urile stock sunt mai agresive decat drl-ul led de pe xenon. Nu mai zic de xenon-ul simplu.

 

Inaintea lui prevad un soft, volan R-line, schimbator.

Link către comentariu

si mie imi plac DRL-urile de la halogene, dar oglinda mare de la faza scurta nu e tocmai aratoasa.

idei ar fi nenumarate, finante sa fie; in plus, cateodata stau si ma gandesc daca merita atatea investitii 1.4 TSi..dar apoi imi trece :))

Link către comentariu

si mie imi plac DRL-urile de la halogene, dar oglinda mare de la faza scurta nu e tocmai aratoasa.

idei ar fi nenumarate, finante sa fie; in plus, cateodata stau si ma gandesc daca merita atatea investitii 1.4 TSi..dar apoi imi trece :))

Evident ca nu merita, numai ca cineva spunea un adevar: diferenta intre barbati si copii ii data de pretul jucariilor! :D

Link către comentariu

heh, frumos, frumos :D.

am avut o mica patanie azi si voi profita de ocazie sa revopsesc bara fata care a vazut cateva borduri. si cea spate ar trebui revopsita pentru ca nu are nuanta potrivita.

din pacate, jantele intarzie deja enervant de mult, cred ca weekend-ul asta pun Orlando inapoi; imi bat joc de cauciucurile de iarna si in plus, am aflat ca sunt periculoase la temperaturi mai mari.

Link către comentariu
JohnnyCiorobea

da nu ai franare buna...dar nu trb sa iti faci probleme mai poti merge

Am observat bara spate,dar va fi foarte greu sa o scoti la culoare...

Link către comentariu

Mike..shit happens all the time. Nu te enerva ca nu rezolvi nimic. Oare sa aiba legatura mica ta patanie cu gumele de iarna?:d

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!