Jump to content

Golf VI HL -> RLine


mike.

Postare recomandată

Multumesc @Stefan.DFS!

@ShadoWzZ: eu n-as zice ca e urata, se tine chiar bine :D.

Am fost ieri la TCM Turbo pentru update soft. Momentan, la mers prin oras, imi pare ca raspunde o idee mai bine in ture joase; din ce mi-am dat seama, in WOT e mai liniara. In functie de cat apas pedala, uneori mai "valureste" boost-ul, dar mai putin ca inainte.

Peste cateva luni probabil voi face un dyno, de curiozitate.

Visez la un schimbator de GTD, un short-shifter, un detailing, sa montez AFS-ul si imi lipseste suspensia, dar trebuie sa revopsesc barile fata-spate, sa retusez plafonul deasupra parbrizului, unde e plin de ciupituri si sa schimb parbrizul pana atunci :). A, si sa schimb farul drept, pe care il am in casa, lichidul de frana si sa fac ITP-ul.

101.3XY km and counting.

Drumuri bune si fara evenimente sa aveti!

 

 

Link către comentariu
  • 2 weeks later...
On 13.05.2017 at 11:16 PM, mike. said:

Multumesc @Stefan.DFS!

@ShadoWzZ: eu n-as zice ca e urata, se tine chiar bine :D.

Am fost ieri la TCM Turbo pentru update soft. Momentan, la mers prin oras, imi pare ca raspunde o idee mai bine in ture joase; din ce mi-am dat seama, in WOT e mai liniara. In functie de cat apas pedala, uneori mai "valureste" boost-ul, dar mai putin ca inainte.

Peste cateva luni probabil voi face un dyno, de curiozitate.

Visez la un schimbator de GTD, un short-shifter, un detailing, sa montez AFS-ul si imi lipseste suspensia, dar trebuie sa revopsesc barile fata-spate, sa retusez plafonul deasupra parbrizului, unde e plin de ciupituri si sa schimb parbrizul pana atunci :). A, si sa schimb farul drept, pe care il am in casa, lichidul de frana si sa fac ITP-ul.

101.3XY km and counting.

Drumuri bune si fara evenimente sa aveti!

 

 

Legat de schimbator Vreau și eu varianta de Alu...dar si 200 de iepuroi... :(

Modificat de florinpbv
Link către comentariu

Frumoasa "jucarie",drumuri fara evenimente.

Modificat de wsw
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!