Jump to content

demontare macara electrica


ady1971
 Share

Postare recomandată

sal...Cine stie cum scot si eu macaraua electrica de pe usa stanga spate ca nu reusesc.am sccos toate suruburile inclusiv si cele care tin geamul si tot nu merge scoasa.geamul nu se desprinde de macara si cu suruburile scoase.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da, am desfacut si nu pot sa desprind geamul de pe macara.cum sa fac.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

alin_popoviciu80

Destrange clemele de prindere a geamului (cheia tubulara de 10) untitled.bmp si dezlipeste cauciucul clemelor de geam (poate s-a lipit de geam odata cu trecerea timpului

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

desfa surubul care tine geamul .Posibil ca acel cauciuc in care sta geamul sa se fi lipit de geam, trebuie lucrat cu atentie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sa desprins singur ca am mers pe un drum mai rau.acum daca are cineva o schema cum vine cablul pe macara si usa ca la mine era sarit si nu stiu cum sa-l pun {nu am vazut nimic rupt}

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am demontat macaraua si era cablul rupt.unde gasesc unu sau pot sa il fac si singur?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

nu stiu daca scriu unde trebuie .am si io o problema cu geamul din stanga fata adica nu se lasa in jos de tot , doar vreo 5 cm

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!