Jump to content

Embleme


AlexxerO
 Share

Postare recomandată

Are cineva idee unde pot gasi emblemele golf 3 cromate de pe grila fata si haion spate? am intrebat la midocar si emblema fata este 120 ron si cea spate 95 ron, sincer mi se pare cam mult pentru niste embleme din plastic.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Stai linistit la noi sunt ieftine. La megane sunt 350 lei. Cauta pe la dezmembrari

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca ai putea sa-mi spui pe unde as gasi un centru de dezmembrari prin Bucuresti as fi recunoscator, nu am cautat si nu prea am timp sa caut

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu sunt centre numai de Golf-uri. Cauta pe 4Tuning ceea ce iti trebuie si vei gasi pe la baieti. Centre de dezmembrari care dezmembreaza numai Golf 3 se gasesc unul in Curtea de Arges, iar unul in Pitesti. Acolo gasesti orice piesa.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca ai rabdare doua saptamani pana vin eu acasa cel din spate ti-l pot da eu. momentan sunt plecat din tara. imi pun grila fara semn si hayonul va fi clean. grila o dau doar cu totul si am vopsit emblema neagra cu spray. aia se poate curata ca deja sare vopseaua de pe ea. sau daca te grabesti putem razolva cumva si mai repede. fa-mi o oferta :icon_thumright:

Modificat de MS88NFS
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cea de pe spate se fura...am patit eu, mi-au desfacut-o cu o surubelnita. vai de ea tara de hoti!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Deci cu alte cuvinte il inveti si pe el sa fure una decat sa mai dea banii pe ea. :)))

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!