Jump to content

VW Golf 5 Black ( magic perlat)


crysty cip

Postare recomandată

Foarte misto integrat subwoofer-ul. Ma gandesc sa imi fac un upgrade si sa iti fur ideea :)

Link către comentariu
  • Replies 215
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crysty cip

    109

  • cogdao

    37

  • Radu_Alecs

    10

  • cip12cip12

    9

Daca ai intrebari iti raspund cu cea mai mare placere. Eu am furat-o de la prietenul google ☺

Link către comentariu
  • 1 month later...

Credeai ca mie nu mi-a sarit in ochi masina ta ?  :hainoroc:

 

Wooferul cred ca se aude foarte bine , mi se pare imens pentru habitaclul golfului. 

post-59697-0-15039000-1435850669_thumb.j

Link către comentariu

Eu mi-am pus eibach sportline 45/30 si e cat trebuie. In schimb la mine rotile sunt iesite in exterior (et32) si automat am garda mai ridicata. Vezi pe topic ca sa iti faci o idee

Link către comentariu

Nu prea poti sa cobori masina fara sa risti sa spargi pragurile. Deja ai o garda la sol mica datorita lor, chiar daca distanta intre roata si aripa e mare.

Link către comentariu

Nu doar pragurile ci si barile fata/spate sunt mai jos...daca ar fi sa schimbi arcurile sunt de ajuns Pro kit.

Link către comentariu

Radu_Alecs am vazut pozele sunt ok arcurile Eibach Sportline la tine, la mine cu et 48  raman fara kit-ul rieger  :D

 

The_Ego un sigur incident am avut pe timp de iarna cand am reusit sa ating un prag intr-un sloi de gheata, acum in sezonul rece voi circula cu Sandero :RO flag:

~Laur~  arcurile Eibach Pro kit cred ca sunt ceea ce trebuie .

 

Am vrut sa iau ceva suspensie reglabila dar am observat ca majoritatea au renuntat si au optat pt arcurile Eibach Sportline/Pro kit...sper sa nu intervina alt upgrade si sa dau comanda in urmatoarele zile.

Link către comentariu
  • 3 months later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Radu_Alecs turbina este ARL ( recomandata de Cipos) si un nou soft la TCM (undeva 170-180 cp) se poate si mai mult dar ambreiajul imi spune, nu

Link către comentariu
  • 1 month later...

Au si dezavantaje jantele bbs speedline 18, au Et 54 (cam mare fata de 45 ce am acum) sunt 7,5 J ( acum am 8J), iar greutatea unei jante este in jur de 12kg(jantele de R 32 sunt mai usoare)....dar tot le vreau pe masina ?

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!