Jump to content

Diagnoza Golf 3


earthquakero
 Share

Postare recomandată

earthquakero

Salut am si eu nevoie de putin ajutor .. caut de f multa vreme pe cineva sa mi pot face si eu o diagnoza .. am probleme cu consumul mi s-a spus sa fac o diagnoza.. sa verific pentru erori.. reglarea la clapeta..

Probl este ca am modelul vechi.. masina este un Golf 3 1.8 din anul 1993.. pana acum am fost la 2 mecanici.. si nu a putut sa mi faca nici unul diagnoza.. unul n a avut mufa care trebuie.. altu versiunea la vag..

Caut pe cineva din Bucuresti care sa ma poate ajuta pentur golfu meu.. conectarea la mine se face prin 2 mufe separate.. am una alba si una neagra.. deci trebuie aceea extensie a cablului ca sa se poate conecta..

ms mult

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Te pot ajuta eu. Am drum prin bucuresti de 2-3 ori pe luna. Da-mi un pm cu un yahoo ceva.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut

scuze ca ma bag si eu dar si eu am o problema asemanatoare caut de ceva vreme pe cineva cu un vag com din iasi pentru veto meu di 94 motor 1.8 90cp tip motor ABS masina are i bord mufa obd parca asa se numeste daca este cineva dina iasi si ma poate ajuta si pe mine sau daca are cineva drum prin iasi platesc nu e problema numai sa vad si eu ce e de capu ei ca are cam multe hibe

multumesc in avans

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Oferte/Cereri pentru diagnoza VagCom/VCDS

Am inteles ca ai avea ceva probleme. Mihai Nechifor ti-a facut diagnoza si i s-a stricat interfata.

Te rog verifica-ti instalatia electrica ca sa nu mai pateasca si altcineva la fel.

Modificat de taz21
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!