Jump to content

Nu se mai descuia masina cu cheia


Tetica
 Share

Postare recomandată

sa se auda un zgomot in usa.....tac pac. Ca la celelalte usi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Trebuie desfacut si vazut ce e agatat pe acolo, de nu se mai incuie.......

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

am rezolvat problema. Doamne ce simplu a fost si cat de complicat am facut-o eu. pe scurt,sa nu va tin in suspans: nu se mai incuia din cauza faptului ca meseriasul 1 i-a dat cu lipici sa lipeasca urechiusa rupta care tinea tija aceea de pe interiorul portierei. lipiciul fiind lichid-Picatura, s-a scurs si s-a intarit, blocand yala pe interior. daca stiam de la bun inceput...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

bun meserias a fost ala.bine ca ai rezolvat problema fara batai de cap prea mari

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

de fapt omul a dat de doua ori cu Picatura, apoi a pus si Poxipol peste. evident ca nu se intarea nimic,era o mare branza. am apelat la un service profi. din Targoviste, mi-au degresat broasca in 15 minute. apoape ca nu-mi venea sa cred ca desfacea totul fara sa se chinuie,fara sa ezite...

P.S. mai bine apelezi de la bun inceput la un profesionist, decat sa umbli cu carpeli.

Modificat de megamotoreta
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Asa este.... zilele trecute am dat si eu de o yala lipita la un A3 .... au rupt urechea de la clapa, care actioneaza tija de deschidere a yalei - cum au rezolvat-o ? cu foarte mult poxipol......

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da, ai dreptate. Si oricum, asa se intampla cand lasi masina la service.....si nu stai langa ea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!