Jump to content

Shadow Blue Husky


cogdao

Postare recomandată

Nu o regret deloc!am mers cu ea data drumul in seara asta si eram tot un zambet...

//////////////////@piny:Pentru tine trebuia sa fie o surpriza live :D

Modificat de cogdao
Link către comentariu
  • Replies 560
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cogdao

    260

  • The_Ego

    45

  • Adrian_S

    36

  • lucian_90tud

    24

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu am vrut sa i le fac cap coada, nu stiu de ce a apelat la Florin, care , vad ca a abandonat lucrarea. Nu o mai fi avut omul timp.

Link către comentariu
Ciprian Ciobanu

Foarte frumos golful!!! Sa-l stapanesti sanatos in continuare! Avem aceeasi culoare pe masini ! :) Esti multumit de motor, de putere, de cum trage? Am avut si eu un 5 la fel ca al tau, tot benzina, acelasi an, trendline, doar ca era negru. Si imi consuma f mult, de asta te intreb.. Vara cu clima pe oras nu scoateam sub 11-12 % si mi se pare exagerat de mult. Motorul mi se parea cam micut pentru o caroserie grea. Bafta multa!

Link către comentariu

Iti multumesc!Intradevar,e o culoare foarte frumoasa dar si pretentioasa.D-aia mi-a luat ochii masina ta.

Puterea e cam mica,intradevar,insa de la o anumita turatie face treaba buna.De obicei schimb la 3000,insa daca sar de 4000 se simt toti calutii ;)

Consumul meu este de 9% si merg destul de tare,nu prea merg la consum.E adevarat ca si circul destul de mult seara,noaptea,dimineata...daca stateam in ambuteiajele zilnice,atunci poate aveam si eu 11-12.

Link către comentariu

dimineata cand plecam de la munca o sa stau la tine in masina pana se incalzeste a mea :icon_thumleft: .

Link către comentariu

Eu am vrut sa i le fac cap coada, nu stiu de ce a apelat la Florin, care , vad ca a abandonat lucrarea. Nu o mai fi avut omul timp.

Ce probleme "de familie" m-au impiedicat sa pot lucra la sf saptamanii trecute....si nu am reusit deloc sa ne sincronizam programul. Am programat in doua etape -din lipsa timpului - intr-o zi scaunele - montare rezistente, cablat scaune, in alta cablajul....din pacate, din vina mea, nu am mai avut timp sambata trecuta.

Nu am abandonat, ca era o placere partea asta....fata de cea cu rezistentele...dar asa a fost sa fie.

Sarbatori fericite tuturor !

Link către comentariu

dimineata cand plecam de la munca o sa stau la tine in masina pana se incalzeste a mea :icon_thumleft: .

He,he o sa te convingi ca merita investitia ;)

Link către comentariu

Merita cu varf si indesat, pe vremea asta...... eu mi-am pus un interior de piele pe masina, si nu avea incalzire. Prima iarna a fost calvar...stateam cu prosop pe scaune, sa nu inghet. Vara urmatoare am si pus incalzirea....

Link către comentariu

codgao ... daca tot esti pus pe fapte mari, nu schimbi si motorul? :) ... costisitoare investitii, dar cred ca isi merita fiecare banut! eh .. avantajul ca stai in capitala cu d-l Bundy !

Link către comentariu

Mi-a trecut prin cap si asta :D apropos,tre sa dai un miel,mi-ai pocit numele :))

Costisitoare,intradevar,cine va lua masina de la mine nu prea va mai avea ce-i face.Ma bucur insa ca investitiile nu sunt de natura reparatorie,in afara de bobine si bujii,nu am schimbat nici o piesa...decat consumabile.

@cip:Merci,man!

LE:Apropos,SARBATORI FERICITE TUTUROR si sa avem un an mult mai bun decat cel care se incheie!

Modificat de cogdao
Link către comentariu

LA MULTI ANI TUTUROR!FIE CA NOUL AN SA VA ADUCA NUMAI BUCURII SI SA VA FEREASCA DE PROBLEME!

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

De cand nu am mai postat,Husky(m-am hotarat in final asupra numelui) a mai primit una-alta,printre care butoane geamuri sofer noi(cele vechi erau exfoliate) si o binemeritata folie opacitate 15% spate si legal fata.

Azi am profitat de timpul liber si am spalat-o si i-am dat o ceara lichida,pentru protectia vopselei,dupa care a intrat la sedinta foto.

Enjoy it!;)

post-89504-0-56083200-1326289061_thumb.j

post-89504-0-37400700-1326289070_thumb.j

post-89504-0-58198400-1326289076_thumb.j

post-89504-0-05969400-1326289083_thumb.j

post-89504-0-92693400-1326289097_thumb.j

post-89504-0-74258900-1326289108_thumb.j

post-89504-0-31122800-1326289138_thumb.j

post-89504-0-27198500-1326289157_thumb.j

post-89504-0-00993900-1326289171_thumb.j

post-89504-0-00420600-1326289177_thumb.j

Link către comentariu

Ce bine arata :D

Mergea folie ceva mai inchis pe fata :P

Modificat de lucian_90tud
Link către comentariu

Very nice.

E mult schimbata in bine de cand ai luat-o. La mai multe modif, ca pana acum au fost de bun gust! :icon_thumright:

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Eee,o sa mai vina si altele,marea majoritate vor fi OEM,asa imi place.Ma gandesc la bandouri vopsite,manerele raman asa cum sunt,sa vopsesc capota motor,are lacul sarit de la pietricele,usita de la rezervor de vopsit(a fost rupta de hoti si inlocuita de fostul proprietar) si mai vedem...eventual si niste boxe spate.

Daca aveti sugestii,ascult cu placere.

@Lucian:Am vrut sa fie legal,si mie mi-ar fi placut sa pun o tenta mai inchisa pe fata,insa in realitate,poate unde e si geamul o tenta verzuie,se vede mai inchis.

Link către comentariu

Ca sa mearga cu tema intunecata a masinii, as zice sa faci interiorul farurilor negru :D.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

sorry de "pocit" numele :D ... mielul nu-l dau numai la Paste :) ...

eu zic sa te uiti si dupa o rama de schimbator cu ornament cromat ... schimba efectul visual foarte tare! parca aveai la vanzare, nu-i asa?

hmm ... ce bine ii sta cu climatronicul acela ... dual ... la design e peste climatic, dar la functionalitate nu prea ...

Modificat de davides
Link către comentariu

Nu face nimic,ne auzim de Paste! :D

Cumparasem unul de Golf Plus,am aflat abia dupa ce am ajuns acasa cu el ca nu se potrivea...de nervi l-am facut bucati,e prin torpedou-dauna totala.

Mai cautam,astept unul sh la un pret sub 100 ron,trebuie sa apara.

Idei ar fi multe,vreau sa schimb si mansonul de la schimbator,sa pun cu cusatura rosie,manson pe frana de mana tot cusatura rosie...imi trebuie si un switch de lumini nou ca al meu s-a cojit...am de lucru,nu ma plictisesc ;)

Modificat de cogdao
Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!