Jump to content

Shadow Blue Husky


cogdao

Postare recomandată

  • Replies 560
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cogdao

    260

  • The_Ego

    45

  • Adrian_S

    36

  • lucian_90tud

    24

Top Posters In This Topic

Posted Images

Intr-adevar da un alt aspect interiorului si sunt sigur ca se aude intr-un fel. Cat a costat smecheria?

Link către comentariu

700 ron era pretul cerut de vanzator,dar am facut un schimb cu un set de jante care le aveam la vanzare.A fost mare bataie de cap si cu codul...Desi proprietarul luase RCD-ul odata cu masina,i-au cerut bani pentru cod,am inteles ca mai nou nu se mai da codul cand cumperi masina.

Link către comentariu

cand ai montat rcd 310 pe masina a trebuit sa modifici ceva la setari? ieri am luat si eu un 310 si in weekend vreau sa il montez.

Link către comentariu

cand ai montat rcd 310 pe masina a trebuit sa modifici ceva la setari? ieri am luat si eu un 310 si in weekend vreau sa il montez.

Nu,efectiv l-am dat jos pe cel vechi si l-am montat pe cel nou.Iti sugerez sa fii atent la mufe,nu intra amandoua,e prea stramt locul.

Link către comentariu

ai zis ceva de un cod....

in al doilea rand daca nu intra amandoua cum ai facut sa incapa?

cer scuze daca pun prea multe intrebari dar sunt incepator in d-astea si am nevoie de cat mai multe indicatii.

Link către comentariu

Da,iti trebuie codul aparatului,un fel de cod PIN pe care ti-l cere cand il deschizi prima data dupa instalare.

In al doilea rand,nu intra amandoua,am bagat unul pana la capat si al doilea pana la jumatate.

Link către comentariu

Vezi daca gasesti ceva scris,eventual de mana,un cod din 4 cifre.Daca poti da de fostul proprietar,intreaba-l,e mai simplu.

Link către comentariu

Hell yeah!

Frumos se integreaza :) Imi aduce aminte de pozele unui coleg cu B6 :D

Link către comentariu

Merci,Adrian!Sper sa nu am probleme ca ceilalti colegi care au facut trecerea,am vazut ca sunt o gramada care au probleme cu consumatorii din cauza asta.

Deocamdata am doar martorul de airbag aprins dupa operatiune,diseara merg la o constatare.

Link către comentariu

Inca un mic,dar important update.A fost una dintre primele chestii pe care vroiam sa le schimb la masina inca de cand am luat-o si azi...s-a intamplat :D

post-89504-0-95498100-1321644506_thumb.j

Link către comentariu

Super. Acum cauta un volan in piele :D. Sau imbraca-l pe acesta.

Modificat de lucian_90tud
Link către comentariu

Deocamdata o sa-l las pe asta,cel putin pana in primavara.deocamdata am alte proiecte de finantat si trebuie sa ma abtin de la chestii care pot sa le fac mai tarziu.

Spre exemplu,ar trebui sa schimb Can Gateway,se pare ca RCD310 e cam mancacios,ii place placinta de baterie :))

Link către comentariu

Chiar am vrut sa te intreb daca nu ai schimbat Gateway-ul, ca stiam ca sunt probleme cu playerele de generatie noua. Pui o baterie separat, pt player :D :))

Modificat de lucian_90tud
Link către comentariu

Deocamdata se pare ca nu mananca asa mult ca la altii si profit de asta,amanand momentul schimbarii can-ului.Daca o sa gasesc o oferta buna,o sa-l iau si pe ala,deocamdata sper sa nu trebuiasca sa stau departe de masina mai mult de 2 zile :D

Link către comentariu

Welcome to the 3 spite Volan Club :)))

Sa-l invarti cu placere :) Vad ca nu prea o lasi sa se odihneasca,te tii de ea! E bine!

Take care!

Link către comentariu

He he,daca o las,se raceste :)

Cred ca ma opresc o perioada,trebuie sa ma concentrez pe incalzire,trebuie montata pana nu vine frigul :winter:

Link către comentariu

frumos volan :D ... da-mi te rog si mie pe PM niste detalii prinvind costul afacerei si de unde ...

Link către comentariu

Numar sasiu WVWZZZ1KZ5B044886

Denumire model Golf 1,4

Model GOLF

Data fabricatie 14.09.2004

An 2005

Cod vanzare 1K10A1

Cod motor BCA

Cod cutie viteze FXQ

Acţionare axă 5S

Dotare HA

Culoare plafon P6

Culoare exterioara / Cod vopsea P6 / D5Q

..

post-64586-0-41786300-1321703722_thumb.j

post-64586-0-01509500-1321703739_thumb.j

post-64586-0-10771700-1321703812_thumb.j

post-64586-0-21160500-1321703824_thumb.j

post-64586-0-58322500-1321703846_thumb.j

post-64586-0-79739800-1321703859_thumb.j

post-64586-0-33648900-1321703871_thumb.j

post-64586-0-66091200-1321703882_thumb.j

Link către comentariu

Merci,vecine!Incerc,pe cat posibil,sa o fac cat mai frumoasa :D

Mai nou mi-a nazarit sa-i maresc puterea,m-am apucat sa caut injectoare,galerie admisie si downpipe,sa vedem ce iese...Apropos,daca dintre cei care citesc acest topic ma pot ajuta cu piese sau locatii de dezmembrari,le-as fi recunoscator!

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!