Jump to content

Shadow Blue Husky


cogdao

Postare recomandată

  • Replies 560
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cogdao

    260

  • The_Ego

    45

  • Adrian_S

    36

  • lucian_90tud

    24

Top Posters In This Topic

Posted Images

Inca nu sunt hotarat...In principal as vrea un A4 B7 1.8T, insa mai sunt si alte posibilitati de explorat, masini de vazut, de condus...oricum, voi impartasi rezultatul as soon as it happens :D

Link către comentariu

Asa i-am spus si eu :) Take ur time and u shall do the right choice!

Modificat de Adrian_S
Link către comentariu

Deschide un topic cu tentatiile tale automobilistice si incercam sa ne dam si noi cu parerea, cat mai obiectiv cu putinta :))

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Daca te uiti spre un GTI, iti spun parerea mea: din cate exemplare am vazut pe autovit, maxim una-doua merita vazute. Restul fie au bube, fie au fost facute dauna totala si reparare, fie sunt "aduse" din nemtia, fara bc+, fara comenzi, fara clima, fara nimic.

Nu te grabi, decat sa dai niste bani pe o masina in care sa bagi si mai multi bani apoi, mai bine mergi cu metrou/taxi o perioada mai lunga, pana gasesti ceva care sa te coafeze in totalitate, din toate punctele de vedere.

Rareori se intampla sa gasesti masini bune, cu km putini, la preturi reale - nu umflate, cum am vazut un GTI rosu (B-200-BEN). Omul cere 11.000 Euro pentru preluare leasing si mai sunt inca 10.000 Euro de platit. La o masina din 2008 cu 70.000 (?) km la bord.

Link către comentariu

O sa deschid un topic curand, sa aflu si parerile voastre.

GTI e o tentatie, insa nu sunt hotarat intru totul sa merg pe drumul ala. Am vazut si cateva masini non-VAG interesante, Renault Laguna 3 e una dintre ele. Mai e si Mercedes B-Klasse care e o optiune serioasa...

Link către comentariu

Si noul Opel Astra poate sa fie o optiune. O masina cu putini kilometri, putini ani si foarte ieftina... Dar suntem OffTopic...

Link către comentariu

Da, Astra J este o optiune. Imi place consola centrala, este mult mai reusita. Nici Polo nu cred ca e scoasa din calcul, desi ma cam ingrijoreaza portbagajul.

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!