Jump to content

Shadow Blue Husky


cogdao

Postare recomandată

nu arata rau, dar e loc de mai bine si iti dau o idee:

Cumpara proiectoarele si pune in ele becuri cu led, apoi le legi pe acelasi circuit cu drl-ul.

post-88462-0-16297200-1337437778_thumb.p

Link către comentariu
  • Replies 560
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cogdao

    260

  • The_Ego

    45

  • Adrian_S

    36

  • lucian_90tud

    24

Top Posters In This Topic

Posted Images

F l o r i n

Da, frumoasa combinatia .....

Link către comentariu

Mi-ai dat o idee buna, Radu!

O sa iau proiectoarele si o sa fac cum ai zis, sa vedem ce iese...

@George: Stopurile mele au suferit o infuzie de lac, un pic mai mult decat era necesar :D

@Florin: Merci mult, o sa-mi fac timp sa ma uit la codurile alea...Nu am incalzirea pe masina momentan si d-aia dureaza.

Link către comentariu

Iti recomand sa cauti pe producator ( eu am depo ) ca te ajung cam 150 ron ambele.

Link către comentariu

Am gasit chiar la 150 ron pe okazii,cred ca o sa le iau.

In alta ordine de idei as vrea sa schimb si becurile farurilor, as vrea ceva apropiat de led ca si culoare. Osram Night Braker are lumina mai alba sau tot galbena?

Link către comentariu

Eu am pe scurta de la Osram Cool Blue si am observat o oarecare diferenta fata de cele stoc si sunt mai inspre alb :) 4000K daca nu ma insel

Modificat de Adrian_S
Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Arata bine :icon_thumleft: . Ce anvelope ai pus? Par destul de groase :))

Link către comentariu
Publicat (modificat)

Thanks! 225/45/17. Undeva peste 500 euro au costat.

Din pacate, nu am ajuns sa o spal si nu arata cum trebuie, voi reveni cu poze curand ;)

Modificat de cogdao
Link către comentariu

Ah, sunt ok, aveam impresia ca sunt 235/45, probabil din cauza suspensiei. Poate nu e cea mai "estetica" suspensie, dar e utila, practica.

Capacele sa ii mai iei :icon_thumleft:

Link către comentariu

Si poze de mai departe, sa se vada masina mai bine. Chiar daca nu e perfecct curata... stim toti unde traim... :(

Link către comentariu
Publicat (modificat)

Multumesc,Cip! ;)

O sa umblu si la suspensie, e prea mare distanta intre cauciuc si aripa. Probabil voi merge pe arcuri sport, ceva sa mai micsoreze distanta si sa nu imi ia din comfort prea mult.

Modificat de cogdao
Link către comentariu

Me like,Bogdanake! :)

Sorry ca nu ti-am trimis pozele alea dar nu am avut aparatul foto,cu telefonul ies groaznic.Ai reusit sa iei ceva pana la urma?Cred ca mai bine ne intalnim intr-o seara sa le vezi pe viu.

Take care!

Link către comentariu
lucian_90tud

Frumoase jante. Ce et au, ca par iesite in afara?

Link către comentariu
Publicat (modificat)

@Adi: Multumesc! Nu am luat deocamdata, sunt in cautare de doua anvelope bune si ieftine pentru fata, astea au fost donatie si sunt un pic ovalizate, bat.

@Lucian: ET41, sunt de Passat CC, model SPA.

De asemenea, mai imi trebuie doua capace centrale, am doar pe fata.

Modificat de cogdao
Link către comentariu

Ce bine arata cu jantele astea.

Vezi ca sunt capace in targ/bazar vreo 20-30 ron setul ... Chiar daca sunt mai mici le pui cu banda dubla adeziva.

Link către comentariu

Vreau capace originale, chinezarii am, dar se vede diferenta de calitate si e pacat, la asa jante...

Am schimbat cauciucurile azi, cu alea nu se putea merge. am pus Nankang pe fata, profil V DOT 2010 si Michelin pe spate.

Link către comentariu

sa pui cat mai mult OEM pe masina ca asa este cel mai bine, parerea mea!!

Link către comentariu

Jantele Spa au intrat la vanzare, sunt prea mari pentru motorizarea asta, voi trece pe 15".

Link către comentariu

Pacat de kit-ul pe care il ai (bara fata si spate) daca treci la 15" :( . Macar cele de 16" Magny Cours daca tot e sa scapi de Spa.

Asa de rau au impactat consumul si performantele?

Modificat de The_Ego
Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!