Jump to content

Shadow Blue Husky


cogdao

Postare recomandată

Frumoase si eu le urmaream, dar nu am dispus de bani pentru ele acum, apropo care a fost pretul final?

Cu incalzirea din scaune ce faci? o muti pe cea din scaunele vechi?

Link către comentariu
  • Replies 560
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cogdao

    260

  • The_Ego

    45

  • Adrian_S

    36

  • lucian_90tud

    24

Top Posters In This Topic

Posted Images

E da..alta viata, luate si la un pret bun.

Sa le foloseseti cu placere, sa te imbratiseze bine la fiecare curba :D

Multam!Se simte diferenta,sunt mai "adunate" decat cele cu care a venit masina.

Frumoase scaunele, sunt ceva deosebit! Am mai vazut ceva asemanator pe mkv-urile goal edition. Dar cel de la pasager nu il schimbi, sau e pedepsit? :))

Urmeaza,deocamdata trebuie scos cantarul de pe el,fiindu-i necesar lui Marcel la scaunele lui,altfel va avea eroare(masina lui e model USA).

Frumoase si eu le urmaream, dar nu am dispus de bani pentru ele acum, apropo care a fost pretul final?

Cu incalzirea din scaune ce faci? o muti pe cea din scaunele vechi?

Pretul a fost cel afisat,incalzirea o voi muta de pe scaunele vechi,dar cand voi avea timp de ea,acum se incalzeste si nu mai e necesara.

Link către comentariu

Multumesc,baieti!Abia astept sa il pun si pe ultimul,sa fie tacamul complet.:D

Aseara a sosit si calculatorul de coloana,va urma un tempomat curand,si poate chiar un minidot daca gasesc.

Link către comentariu

Acum am recitit cu atentie primele postari.

Stiu ca eranul mic e minidot, iar din poze vedeam ca e. Credeam ca G5 a venit macar cu un cb micut, fie el si pe TL, m-am inselat.

Eu puneam prioritatea nr 1 computerul de bord, da informatii utile si este interesant sa te joci la el prin trafic :)).

Cu ocazia recititului am aflat ca esti inca incepator :icon_cheesygrin:

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Nu eram eu sigur daca asa se numeste,de-aia am pus asa in paranteza :) Da,e destul de util,si eu il butonez daily.Dar sa fim atenti,creeaza dependenta,stai mereu cu ochii pe consum :))

Link către comentariu

Caut un minidot,sper sa-mi dea Al Bundy codul curand sa ma apuc de cautari pe ebay,la noi sunt preturi astronomice la dezmembrari.

Sincer,nu i-am dus lipsa deoarece nu vad asa mult utilitatea lui,in afara de consum si range...oricum eu am facut consumul la pompa mereu,am cont pe spiritmonitor.

Deocamdata sa termin cu scaunele,dupa aia maneta de tempomat si mai vedem noi.Curand o sa raman in pauza de idei,poate sa trec la exterior,vreau sa-i fac polish neaparat dupa ce se incalzeste,vreo recomandare?

Link către comentariu

felicitari pt scaune.arata foarte bine. un minidot m-ar interesa si pe mine. daca gasesti la un pret bun sa ma anunti si pe mine ca poate facem un minigrup buy :)) .

Link către comentariu

Facem,facem ;)

Pana atunci afla ce cod merge la tine si daca suporta centrala care o ai acum.

Link către comentariu

Felicitari pentru scaune..... acum trebuie sa muti incalzirea de pe celelalte....

La BC - merge inlocuit clusterul.... atentie la cei care au masini fabricate dupa 31.05.2006 - nu merge schimbat clusterul, decat la reprezentanta.

Link către comentariu

Multumesc,Florin!

Incalzirea va mai astepta,acum nu mai e asa necesara.

Deci ce imi spui este ca trebuie unul 2004-2005,nu?

Link către comentariu

Poate gasesti mai multe IC-uri ca vreau si eu :)) tot pana in 2006

Felicitari pentru scaune!

Modificat de lucian_90tud
Link către comentariu

Poate gasesti mai multe IC-uri ca vreau si eu :)) tot pana in 2006

Felicitari pentru scaune!

Thanks!Tot minidot vrei?

Sa le stapanesti sanatos! :icon_thumleft:

schimba total interiorul masinii...

Asa e,prietenii stiu de ce ;)

Link către comentariu

Ce pacat ca nu ai luat clusterul de GTI de la Marcel.... minidot-ul care l-a avut de vanzare el.... l-am montat pe masina lui Alex - Jafu - sunt belea.

Cauta tot de GTI daca gasesti... schimba total interiorul.

Modificat de F l o r i n
Link către comentariu

Sincer,nu vreau sa exagerez cu chestii de GTI pe masina asta,o sa ma limitez la un minidot normal.

Am nevoie de un cod,de fapt de terminatia codului 1K0920850 si ce litere?Calculator de coloana type 1 midline cu A in coada.

Link către comentariu

De ce nu? Ca doar nu scrie GTI pe el. Doar arata mai bine decat restul :P Acum conteaza si la ce bani le gasesti... :D

Link către comentariu

Sunt cam scumpe de GTI,am vazut de la 250 euro in sus.Daca puteam sa pun maxidot merita banii aia,dar doar pentru consum si range...nu.

Link către comentariu

Zi-mi ce cluster ai acum pe masina. cu cat e turometrul si vitezometrul ?

220? 260? si ce cod motor ?

Link către comentariu

1K0920870PX, 1K0920860PX, 1K0920871AX, 1K0920871 X, 1K0920861KX,

Sper sa se potriveasca unul din ele, cel putin in ETKA astea sunt. Poti sa ignori X din coada, aia e cu piesa la schimb.

Modificat de Al Bundy
Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!