Jump to content

Shadow Blue Husky


cogdao

Postare recomandată

Multumesc!Anul asta sper sa fie si mai bun pentru Husky,sa pot sa-l aranjez asa cum vreau eu.

Link către comentariu
  • 3 weeks later...
  • Replies 560
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cogdao

    260

  • The_Ego

    45

  • Adrian_S

    36

  • lucian_90tud

    24

Top Posters In This Topic

Posted Images

La cat mai multi km fara gropi si fara zapada/gheata !

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Sa fie fara numar si cu rezervorul plin :))

Modificat de Adrian_S
Link către comentariu

Multam,prieteni!;)

Azi a fost prima zi cand iarna a invins,pentru o scurta perioada.Pana acum nu am ramas blocat sa nu pot iesi,dar azi...azi am ramas in fata blocului,fara vreo speranta sa pot iesi.Noroc cu vecinii...

Link către comentariu

Eu am avutnoroc ca am dat inainte sa plec si inainte sa ninga,astfel am putut sa ma intorc la locul meu cu eforturi mai mici.

Pacat ca nu insista putin pe strazile dintre blocuri,acolo chiar e nevoie.

Pe arterele principale au curatat rapid,cel putin in sectorul 4.

Link către comentariu

Dupa meci...Un om de bine s-a gandit sa faca o paguba...Sa-i dea D-zeu sanatate,ca minte a uitat sa-i dea!

post-89504-1329465792465_thumb.jpg

post-89504-13294658171506_thumb.jpg

Link către comentariu

Off :( Ce idiot.... :grrrrrr:

Si o aveai si pliata?

Modificat de Adrian_S
Link către comentariu

Nu,asta a fost greseala mea.Eeee,asta e,bine ca n-a fost mai rau,m-am mirat ca n-am gasit-o zgariata.

Link către comentariu

aiurea ... asa sunt unii de dobitoci ... ai lasat-o in parcare la bloc? nu ai deranjat cumva vreun vecin care avea locul de parcare "platit" ?

Modificat de davides
Link către comentariu

trebuie prins si taiate manutele cu care a facut asta. astia nu sunt oameni,sunt animale. imi pare rau,e bine ca se repara usor..

Link către comentariu

era fan Twente, ti-a vazut brelocul cu Steaua si a zis sa nu plece si el din Buc fara o amintire. :)) Anyway GO RAPID!! :blah_:

Link către comentariu

Nu stiu pe cine puteam sa deranjez,am urcat-o pe trotuar,poate doar vreun pieton.Pana una-alta stau cu oglinda lipita cu scoci,o sa caut ceva sh,imi trebuie doar acea piesa din fonta care o tine dreapta si pe care se rabateaza,restul e intacta.

Link către comentariu

Din pacate,vesti proaste...Azi am avut primul meu accident,de fapt mai mult o tamponare.Iesind din curtea unui prieten,nu am observat un Logan negru parcat,era intuneric si rezultatul a fost mai dezastruos pentru mine decat pentru el.

El a scapat doar cu doua portiere de vopsit,nimic de indreptat,eu in schimb am bara de indreptat putin si vopsit,stop crapat si fusta scoasa din cleme,sper sa o pot impinge la loc maine pe lumina.

Voi posta poze mai edificatoare maine,pe lumina.

In alta ordine de idei,si cateva vesti bune:oglinda a fost reparata iar maine Husky va primi si boxe spate ;)

post-89504-0-80039000-1330106812_thumb.j

post-89504-0-96334100-1330106819_thumb.j

Modificat de cogdao
Link către comentariu

Ouch...nasol :(

Ma bucur ca ai rezolvat cu oglinda :)

Ce boxe ii pui?Ai fire deja trase?

Link către comentariu

Multumita lui Radu Marcel,astazi mi-am indeplinit un vis,si anume sa am scaunele mult dorite.Nu sunt piele,alcantara,nu au cusaturi rosii sau albastre,insa sunt ceea ce mi-am dorit.

PS:Scuzati calitatea pozelor,e greu noaptea.

post-89504-0-65767700-1330459284_thumb.j

post-89504-0-49136800-1330459295_thumb.j

post-89504-0-66601000-1330459313_thumb.j

post-89504-0-51321500-1330459322_thumb.j

post-89504-0-95227000-1330459346_thumb.j

Link către comentariu

E da..alta viata, luate si la un pret bun.

Sa le foloseseti cu placere, sa te imbratiseze bine la fiecare curba :D

Link către comentariu
Ciprian Ciobanu

Frumoase scaunele, sunt ceva deosebit! Am mai vazut ceva asemanator pe mkv-urile goal edition. Dar cel de la pasager nu il schimbi, sau e pedepsit? :))

Modificat de Ciprian Ciobanu
Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!