Jump to content

A4 B8 3.0TDI V6


Ice_2k

Postare recomandată

Vinde-o, daca nu o dai pana in decembrie-Ianuarie, promit ca o iau eu :)

Modificat de bZ1
Link către comentariu

Nu ma grabesc s-o vand pt ca n-am motiv. In plus, nici n-am gasit inca masina cu care sa o inlocuiesc.

Link către comentariu

De ce nu cauti un S6 sau un RS6 .. cred ca diferenta la S4/ S5 ar fi prea mica .. mai ales ca interiorul e identic. 

Oricum.. multa bafta ..

Link către comentariu

Mie mi-au patat tapiteria cei de la mall vitam cu produsele lor. La ext o curata frumos.

Link către comentariu
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

tare! cred ca kinderul o sa fie in al noualea cer.cand vii de la munca il si auzi: tati facem o linuta?

Link către comentariu

Kinderul e cam mic inca ca sa fie teribil de incantat (11 luni) dar sper totusi pt viitor :P Partea misto e ca acum o pot controla eu din telecomanda iar cand mai creste o poate conduce el direct :)

@bz1 http://www.magazinuldemasinute.ro/masinuta,electrica,pentru,copii,range,rover,evoque,rastar,rastar,masina,range,rover,evoque,ride,on,car,range,rover,evoque,12,v?keyword=Evoque&category_id=0

Link către comentariu
  • GabiB77 a închis acest topic
  • Ice_2k a deschis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!