Jump to content

A4 B8 3.0TDI V6


Ice_2k

Postare recomandată

a, in spate ESTE drum, credeam ca zici de pamantul din fata masinii  :) dar oricum, este drum de servitute, deci tot al meu, din pacate nu-l pot pune in carca primariei :)

Link către comentariu
  • 1 month later...

Mie-mi plac tare mult. Și pe viu le-am mai văzut în parcare la Plaza.

Tare frumușică este mașina ta!

Link către comentariu

Mai da si tu cu lopa 1/2m din spate ca esti la limita :)). Daca vrei un acoperis simplu uita-te cum e al meu. (Pozitionarea e similara). Vara e deschis si iarna il poti inchide. Eu nu l-am inchis pana acum, dar anul asta am sa fac niste panouri detasabile si il inchid :))

Link către comentariu

ice .. da si tu zapada aia jos de pe ea si vorba lui grp ... 1-2 m mai fa un pic de loc acolo ... ca ingheata zapada si apoi e mai greu de scos!

Link către comentariu

Ma baieti, poza era despre masina, nu despre zapada  :lol:

 

Da' daca tineti voi neaparat:

  • @grp Despre ce acoperis vorbesti?
  • @grp & davides N-am de ce sa mai dau zapada in spate pentru ca pan-acolo e locul de parcare, mai departe in spate e pamant.
Link către comentariu

De asa ceva ziceam. Ceva usor si cat de cat ieftin de facut si crede-ma chiar te protejeaza... Eu o sa ii fac niste panouri detasabile sa il pot inchide din toamna pana in primavara (nu am gasit nici bani, nici meseriasi, nici timpul necesar pentru inchidere) pentru ca sigur va merita efortul.

post-22674-0-39613400-1391758492_thumb.j

Link către comentariu

Sa stii ca nu arata rau daca il faci pe marimea locului de parcare si pe gustul tau :). Poti opta si pentru un acoperis drept si inclinat, dar trebuie sa-l "armezi" mai des intrucat la cat ninge la noi, or stai pe afara sa mai dai zapada jos, ori se indoaie. Oricum, voi ramaneti sa impacati placutul cu utilul si cu esteticul :).

Link către comentariu
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Azi am fost nevoit (din motive de pitic) sa merg o distanta mai mare pe modul chill. Cand mi-au cazut ochii pe bord, soc si groaza :)) 4.9L/100km

post-1533-0-08784400-1402859996_thumb.jp

Link către comentariu

Asa mi-a zis baiatu' de la care-am luat-o... sper ca nu m-a mintit :-s

Link către comentariu

Pai nu mai stii ultima data cand ai schimbat bujiile. .. ? Ai cumparat 3 sau 4 ? :))

Link către comentariu

culmea, alea chiar le-am schimbat acu' cateva luni inainte sa inceapa iarna... erau 6  :blah_:  Pfiu, m-am linistit acu  :icon_geek:

Link către comentariu
  • 4 weeks later...
  • GabiB77 a închis acest topic
  • Ice_2k a deschis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!