Jump to content

A4 B8 3.0TDI V6


Ice_2k

Postare recomandată

Sunt cativa in stare sa puna poza la Taranisme si sa ne convinga sa ne amuzam.

Asta e, de aia ai portbagaj sa mai cari una-alta.

Atata timp cat nu ai cocosat masina si ai si protejat interiorul, nu vad problema

Sent from Sexy Nexy 4 using Tapatalk

Link către comentariu

Am carat si eu cu variantul BCA, saci de glet, parchet, gresie (toate in cantitati moderate) dar intr-o bijuterie ca  a ta nu puneam :D

Link către comentariu

E o masina, de-aia are portbagaj, sa poti sa pui chestii in el... Ca sunt geamantane, pungi de cumparaturi sau bca-uri... care-i diferenta?

Link către comentariu

Pai "diferenta", stimate coleg, e aceea ca, la fel cum zicea si Muale, "e" cate unii pe forum care-si dau ochii demoazelic peste cap cand vad cate-un VW cu 4 cercuri, care vezi-Doamne, cica e masina de lucs, carand nesthe treburi pentru care ei, nu-i asa, jentelmeni cu obraz finut, ar fi arvunit serviciile unei camionete.

Ca doar nu se cade sa-ti murdaresti limuzina cu treburi de-astea.

 

Dac-ar fi sa pun poze cau cate BMW-uri seria 5, Q7-uri si ML-uri cu remorci am vazut pe-aici, carand orice, de la frunze si crengi vechi, la mobila sau cai, s-ar ajunge la concluzia ca jermania ii o tara de melteni :)

Link către comentariu

cand ai nevoie sa cari ceva ,si nu ai alta optiune de moment,normal ca bagi in ea orice.si eu am carat in ea lopeti,o roaba si ceva leatsuri!insa daca o faci destul de des,atunci se allege praful de masina!

Link către comentariu

Ideea e ca ai tot dreptul sa cari cu ea orice iti doreste inimioara,nu conteaza ce cari.Si cat vrei,cat de des vrei/e nevoie.

Diferenta consta in felul in care o faci,toate au o limita,fie ca un taran( si apoi se poate incadra la taranisme) fie ca un om care gandeste(cu capul,nu cu altceva).

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

se apropie si momentul ala dar nu stiu sigur cand :) Daca te intereseaza, putem vorbi, cine stie :)

Link către comentariu

e foarte posibil, n-am niciun motiv realist s-o vand (exceptand piticul de pe creier care striga "S4, S4, S4")

Link către comentariu
  • 1 month later...

E cu totul altceva...dar totusi nu sunt de tabla :) se vede ca tii la ea daca ti-ai pavat locul de parcare avand in vedere ca in jur este numai pamant :)

Primaru ce are de zis ca tu ti-ai pavat locul unde parchezi masina si el nu este in strare sa paveze drumul? :))

Link către comentariu

M-am mutat recent, este la mine-n curte masina. Din pacate a venit frigul si n-am mai putut sa pun gazon, la primavara va fi gazon acolo unde este pamant :)

Link către comentariu
  • GabiB77 a închis acest topic
  • Ice_2k a deschis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!