Jump to content

A4 B8 3.0TDI V6


Ice_2k

Postare recomandată

Foarte corect gândit, la fel fac și eu. Mai departe, dar mai sigur.

Eram pe fugă, altfel trăgeam o poză că stătea tare bine singurică acolo :)

Link către comentariu

Da, stiu... dar n-am mai avut rabdare pana maine :D Oricum nu e cine stie ce de vazut, arata exact ca inainte doar ca a disparut gaura :))

Link către comentariu

Unde ai vopsit bara?

Link către comentariu

Arata extraordinar quad-ul, masina nu mai zic. Nu o cobori un pic?

Link către comentariu

Ar da mult mai bine, sunt convins... dar tinand cont de faptul ca merg 95% din timp prin oras... o s-o las asa...

Link către comentariu
alexanderdj

Nu coboara foarte mult e deja prea mult :)) Se mai grabeste si omu' si mai vrea s-o urce mai repede pe-o bordura si poate trebuie urcata cu totul si pe urma ce te faci? Ca astia schimba bordurile la fiecare 6 luni si de fiecare data sunt tot mai inalte.

Link către comentariu

Sincer n-as pune doar arcuri. Ori faci treaba completa, ori o lasi cum e. In cazul meu, mai tin masina vreo 2 ani dupa care, daca merge totul bine, o sa iau o masina cu suspensia care trebuie din fabrica :)

Link către comentariu

Un mare like!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link către comentariu

Atât că-s fan Avant în principiu, în rest, frumos pachet :)

Link către comentariu

La mine e fix pe dos, nu prea ma dau in vant dupa avant-uri 

Link către comentariu

Ce-i frumos e frumos :icon_thumleft:

Link către comentariu
  • 3 months later...

Cam nimeni la noi nu prea se da in vant dupa Avanturi, motiv pt care la vanzare sh sunt sensibil mai ieftine. In Germania in schimb am vazut ca sunt preferate, la ei capitolul imagine este o prioritate inferioara spatiului marit din portbagaj. Insa e drept ca acolo la fitze/agatat se iese cu porsche-ul, nu cu A4 :D

Modificat de GunX
Link către comentariu
  • 1 month later...

Ha ha ha ce tare. Ai pus si pe bancheta? Cu Audi am carat balasoarul, dar la caramizi inca nu m-am bagat inca :). Cu Golful in schimb am carat 500 de caramizi de samota de a iesit un gratar super :p. In doua ture de 250 sa nu omor prea tare

Modificat de grp
Link către comentariu

e, hai sa nu exageram :P Au fost doar 15 bucati de BCA (nici macar nu se vedea suspensia lasata) si erau saci de plastic sub ele in portbagaj :)

Desperate times call for desperate measures :))

Link către comentariu
  • GabiB77 a închis acest topic
  • Ice_2k a deschis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!