Jump to content

A4 B8 3.0TDI V6


Ice_2k

Postare recomandată

  • 2 months later...

Se pare ca de fiecare data cand duc masina in service, baietii de-acolo incearca s-o combine cu cate-o duba...

post-1533-13663912876476_thumb.jpg

Link către comentariu

Da, e destul de naspa... din fericire se rezolva cu bara noua si spoiler nou. Mai bine asa decat damage mai mic si bara reparata.

post-1533-0-63092100-1366402043_thumb.jp

Link către comentariu

Da' cum de au reusit "performanta" asta? Probau franele la duba?  :10[1]:

Link către comentariu

Din fericire, tips-urile nu par atinse.

@Robotelu Cica impingeau duba prin service si... poc...

Link către comentariu

Asta mi se pare ca este a treia patanie cu zgarieturi si indoituri. Ai avut una cu portbagajul, una cu tipa ce a trecut cu caruciorul printre masinile voastre si asta. Pacat... ca tare fumoasa este masina.

 

 

Acum e a patra...   Incredibil!!! :ceuameni:

Link către comentariu

Stau destul de bine cu nervii, m-am obisnuit :lol: Macar daca loveau bara din fata, puneam si-acolo un S-Line :p

Link către comentariu

Cam mare paguba pentru o masina impinsa...

Modificat de cogdao
Link către comentariu

Da, asa mi se pare si mie, cred ca a fost lovita in trafic si au musamalizat accidentul. Bara oem este foarte flexibila si se sparge greu. Sa ii pui sa verifice si armatura sa nu fie si ea avariata.

Link către comentariu

Tot respectul si din partea mea pentru felul cum reactionezi in situatiile astea!

Eu le-as cere revizii gratis toata viata pentru "bucuria" asta!

Link către comentariu

Daca era sa fie accident in trafic banusc ca se lasa si cu alte urme... eu cred ca  duba a intrat chiar cu coltul barii de metal, se vede in in poza ca e dreapta fisura.

Link către comentariu

In trafic n-a fost sigur, stiu 100% ca s-a intamplat in service. Problema principala e ca au lovit fix in coltul armaturii (se si vede pe bara in partea stanga a loviturii urma lasata de armatura). De asemenea, crapatura sta asa "cracanata" pentru ca partea din dreapta a barii e acum agatata sub armatura. Voi verifica si armatura la demontare dar sunt 99% sigur ca n-are nimic.

Link către comentariu

Stau destul de bine cu nervii, m-am obisnuit :lol: Macar daca loveau bara din fata, puneam si-acolo un S-Line :P

 

Pai vorbeste cu aia de la service, ca ai prefera sa o loveasca si in fata, ca in spate e deja schimbat :). Chiar ca este incredibil ghinionul asta cu busitul masinii in service. Ma bucur ca esti calm :).

Link către comentariu

Ai ghinion, spune-ne si noua unde ca sa stim sa nu mergem.

E total neprofesionist sa se apuce sa impinga o duba cu spatele pe un spatiu totusi limitat. Daca era un Tico mai intelegeam.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Nu mai conteaza unde ca am constatat (pe pielea mea) ca la fel e peste tot, peste tot exista oameni care pot gresi.

Link către comentariu
  • GabiB77 a închis acest topic
  • Ice_2k a deschis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!