Jump to content

A4 B8 3.0TDI V6


Ice_2k

Postare recomandată

Poate te prinde pasiunea pentru circuit si te vad intr-un an cu rollcage, suspensie, frane, slickuri, etc :lol: .

Bafta!

Link către comentariu

Ce frumos pe o autostrada asa cum trebuie. Drumuri pentru care a fost facuta :)

Da, e cu totul altceva fata de drumurile noastre, zici ca esti in alta lume. De fapt chiar esti :))

Poate te prinde pasiunea pentru circuit si te vad intr-un an cu rollcage, suspensie, frane, slickuri, etc :lol:

Am fost la cursa de F1, nu ca sa ma dau eu :)

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Nu cred ca o vinde..data trecuta cand am vazut-o pe autovit era doar pentru ca facea niste teste la un soft sau ceva de genul :)

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

As dori sa stiu care este diferenta viteza/rpm intre cutia manuala si cea Tiptronic pe motorul de 3.0TDI 240cp, adica sa stiu care are viteza a 6-a mai lunga. Te rog sa-mi spui cati km/h ai in viteza a 6-a la 2000rpm (si la 3000rpm, daca este permis).

A mea are Tiptronic si am 127km/h afisati pe BC la 2000rpm in viteza a 6-a, cu tempomatul on...

Link către comentariu

Da, eram convins ca la cutia manuala a 6-a este mai lunga... cel putin asa stiam din spusele unor prieteni. Multumesc pentru raspunsul rapid.

Link către comentariu

F posibil sa difere rapoartele intre A4 si A6 chiar cu acelasi motor/cutie, deci nu este f relevant

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Pe moinesti, cum vii dinspre iuliu maniu, treci calea ferata si e prima pe stanga. Excelenta, intr-adevar.

Link către comentariu

Ca o simpla recomandare, cred ca ar arata bine fara cercurile de pe spate :D Masina arata fantastic si asa oricum, felicitari!

Link către comentariu

Ca o simpla recomandare, cred ca ar arata bine fara cercurile de pe spate :D Masina arata fantastic si asa oricum, felicitari!

Am testat treaba asta cand am vopsit portbagajul, nu mi-a placut :)

nYCE :D

Tare asta :P

Link către comentariu

Pe moinesti, cum vii dinspre iuliu maniu, treci calea ferata si e prima pe stanga. Excelenta, intr-adevar.

am spalat la toate de pe moinesti si sunt vreo 2-3 , numai la asta nu. sigur o sa incerc in weekend.

primesc si skode? :P. bijuterie de masina :)

Modificat de john_skoda
Link către comentariu
  • GabiB77 a închis acest topic
  • Ice_2k a deschis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!