Jump to content

A4 B8 3.0TDI V6


Ice_2k

Postare recomandată

Felicitari pentru stopuri. Arata foarte bine!

Nu te-ai gandit sa dai jos rama neagra din jurul numarului ? :P

Link către comentariu

@bullibutton Mersi frumos :)

Din pacate in poze nu arata nici pe departe de bine cum arata in realitate, n-am reusit sa le fac o poza decenta... cat despre numar, am vazut facut la altii si nu m-a incantat teribil rezultatul, mi se pare ca mai rau iese in evidenta.

Link către comentariu

Foarte frumos! Sa le aprinzi sanatos! :P

Modificat de Tavy81
Link către comentariu

Nu cred ca urmeaza, prea mici diferentele dupa parerea mea ca sa merite investitia...

Link către comentariu

Stopurile dau foarte bine. Nu ma asteptam sa fie atata bataie de cap pentru un retrofit care ar fi trebuit sa fie aproape plug&play.

Nu merita investitia in bara de S-line, pt ca doar pentru un ochi avizat se vede si doar de mai aproape diferentele.

Bine, ar arata masina completa cu ea, avand si praguri si cele 4 evacuari :wub: .

carbraaudi.jpg

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Te inseli, am avut bara normala la A5 si am pus bara de S-Line cu grila de S5. Diferenta de o vad toti. Are alte linii mai pronuntate. Poate nu o vad genul de oameni care cred ca toate Porsche sunt la fel avand aceeasi forma :)

Link către comentariu

La A5 e alta poveste, acolo mi se pare si mie evidenta diferenta :) In alta ordine de idei, nu neg ca bara S-Line arata un pic mai bine, insa nu cred ca justifica diferenta de bani. Daca doamne fereste va pati ceva bara asta si va trebui schimbata, atunci da, cu siguranta voi pune S-Line.

Link către comentariu

nu este nici o difereta intre A5 si A4, daca te uiti atent grilele sunt identice, forma barii difera putin ;)

este mai scumpa cea de S-Line si S5 pentru ca sunt considerate mai sport si mai aparte. Orice S este mai scump decat varianta stock.

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

nasol pt timpul pe care il vei pierde cu reparatia.

ar trebui sa dea masina la schimb 1-2 zile cat e a ta la vopsit

Link către comentariu

nu stiu, aflu vineri cand ma duc la constatare la asigurari... mai haios e ca a zgariat si stopul. Ala care are vreo 3-4 saptamani de cand e pe masina :))

Link către comentariu

Nu prea ai ce despagubiri sa ceri, e ca si cum te-a lovit unu pe strada... iei RCA-ul si aia e. Oricum, au fost f ok dupa incident, n-am ce sa le reprosez din pct asta de vedere...

Link către comentariu

Salut,

Daca accidentul s-a intamplat in curtea Augsburg nu vad cum ai putea folosi RCA-ul, asta in conditiile in care accidentul s-a intamplat pe o proprietate privata. Ar trebui ca reparatia sa se faca pe asigurarea serviceului.

Link către comentariu
  • GabiB77 a închis acest topic
  • Ice_2k a deschis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!