Jump to content

Golf MKVI 1.4 TSI


kadettro

Postare recomandată

Caut si eu un Revo SPS pentru 2 minute sa-mi pun softul la loc. Din cauza bateriei s-a resetat.

Multumesc

Link către comentariu
  • Replies 523
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kadettro

    205

  • Rave

    51

  • The_Ego

    44

  • JUG

    35

Cum e fara soft? :)

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

Tot fasneata, acum nu prea imi dau seama ca n-am mai condus-o de 2 saptamani.

Link către comentariu

Caut si eu un Revo SPS pentru 2 minute sa-mi pun softul la loc. Din cauza bateriei s-a resetat.

Multumesc

:(

Nu poti sa treci pe la ei pe la sediu?

Link către comentariu

Nu am drum in curand la Brasov si Andrei a intrat in concediu...

Link către comentariu

Radu, da-mi un semn maine seara si ti-l dau eu. Daca nu mai nr., lasa-mi PM.

Link către comentariu
Master_Blaster

Hmm ai trecut azi pe la Jug, pe plevnei, te-am vazut acu juma de ora, eram pe bicla si am taiat oblic bulevardul in fata ta. Cand am vazut masina am zis ca e un r dar culoarea nu era ce trebuie si cand am trecut pe langa tine am vazut jantele si abia atunci am realizat ca esti tu.

:emthup: Pt masina cu exceptia jantelor chiar arata ca un r.

Link către comentariu

Mersi, dar exista culoarea mea si pe R ;) , aranjam si cu jantele si oglinzile cat de curand.

Link către comentariu

44000 km a implinit astazi, am reusit sa imi pun la loc si "caii" cu ajutorul SPS-ului lui Andrei aka Jug. Multumiri si pe aceasta cale! Saptamana viitoare cred ca imi ajunge si mie SPS-ul.

Link către comentariu
  • 1 month later...

Incepand de astazi masina este de vanzare, cine o cumpara primeste si piesele care mi-au mai ramas, nu se scoate absolut nimic de pe ea, masina se da asa cum e. O sa fac si topic separat la vanzari.

Link către comentariu

Sunt curios ce proiect urmeaza. Foarte bine ca se da cum este acum, ar fi si pacat sa redevina un banal Golf.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Am sa va pun un teaser cu urmatoarea masina, astazi am platit avansul, saptamana viitoare sper sa o am acasa si am sa-i fac si topic separat.

post-14434-0-45333500-1347631739_thumb.j

Modificat de kadettro
Link către comentariu

Nu neaparat, eu vroiam unul nou cu facelift si diesel dar cu mai putine optiuni. Oricum cand am vazut masina asta am stiut ca pe asta o vreau si se incadra perfect in buget :) si m-a "dat pe spate" si motorul.

Link către comentariu

Pe de o parte imi pare rau ca ai renuntat la ideea de S :) pe cealalta.. :icon_thumleft:

Modificat de Rave
Link către comentariu

:) n-am renuntat dar nu era cazul acum, la noi nu s-a lansat inca si din informatiile pe care le aveam, se va lansa in 2013, D-zeu stie cand :)

Link către comentariu

Sunt mai nepriceput. Nu recunosc masina dupa bord :D Ce sa fie oare?!

Sa o stapanesti sanatos si bucuros orice ai ales :emthup:

Link către comentariu

Bravo! Sa o stapanesti sanatos! E aia alba de la PBN? Daca da, e superba masina...dar superba! :lol:

Modificat de Andrei AXN
Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!