Jump to content

Blue Lollipop


gabi81

Postare recomandată

Silvian91imAuto

Haha, Bravo. Street Sho' Car :). Imi place (dupa cum se vede din a doua poza) ca nu ai "aruncat" pe ea modificarile, chiar sunt facute bine, astept mai multe poze. Masca fata + garnitura aia de la grila + prelungirea capotei fata imi plac.

Referitor la desenele albastru cu violet nu stiu ce sa zic... se vede putin din o poza. Cam multe nuante de albastru pentru mine.

Admisile de aer de pe capota vor fi cele mai criticate, oricum mai ai elemente patrate pe masina > oglinzile, prelungirea capotei care sunt in ton cu admisile alea.

Masina are un aer de NFS tuning si dupa parerea mea nu e incarcata si e chiar curata... parerea mea pana vad graficile :lol: .

Link către comentariu

Bebe esti doar invidios ca a iesit mai bine decat fostul tau polo. Roaga-te sa nu isi ia Leon ca te face si acolo :blah_: :D

Link către comentariu

Fara suparare dar acum cateva saptamani am postat o poza cu masina la "taranisme"...deci nici mie nu-mi place. Un tuning exagerat sad3.gif

Link către comentariu

Nu imi plac prizele de aer de pe capota si desenul. In rest mi se pare ok ;)

Nu imi plac prizele de aer de pe capota si desenul. In rest mi se pare ok ;)

Link către comentariu

masina arata bine,cu conditia sa fi gresit ordinea pozelor.

sunt sigur ca "narile" aduc un plus de putere motorului,masurat in cai frumosh

Link către comentariu

subscriu la parerea colegilor de forum, in legatura cu prizele de aer...not

In schimb nuanta vopselei este foarte ok, si prelungire , dar daca o pastrai mai clean...

Link către comentariu
  • 1 month later...

mersi imi pare rau ca nu am reusit decat acuma sa citesc promit sa revin cu mai multe poze

Link către comentariu

prize de aer????...nu pot sa zic ..decat wow...daca ar putea,masina ta ar plange...sorry...dar daca tie iti place..e ok..:)

Link către comentariu

sti cum e !!! daca tie nu iti place nu inseamna ca e urata ci doar nu e pe gustul tau :D dar mersi de parere

Link către comentariu

super tare..dar taie'i nasul(scoate naibii narile) ca nu ai 1000hp ca sa nu poata sa respire.In rest,mai multe poze.Bara=nota 10,bad boy look=10,culoare=10...da'i bataie la tunarit dar atentie la exagerari!

Link către comentariu

masina(polo)...nu e urata,..prima poza e f.reusita....probabil ai f multi cai daca erau necesare"narile"alea pt racirea motorului...drive safe!..;)

Link către comentariu

mersi ma gandesc deja sa imi fac alta capota mai simpla fara prize de aer si mai coborita in fata, iar pentru toti ce au comentat legat de prizele de aer le multumesc :P aia celor care le place ce am reusit sa realizez din masina, astept sa o vedem si pe a lor unica in lume

Link către comentariu

Chiar imi place masina ta :rolleyes:!

La o turbina scoasa prin capota te-ai gandit ? Si niste neoane albatre ar fi de mare efect :icon_thumright:.

Spor la realizarea proiectului "unic in lume" :))

Link către comentariu

Pentru toti cei care cred ca este exagerata expresia " unica in lume " va invit sa imi aratati inca o masina la fel care sa aiba spoilere capota si praguri la fel ca sa eliminam expresia de unicat :D multumesc

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!