Jump to content

2011 Audi RS5


rade

Postare recomandată

da, dar drc nu are treaba cu magnetic ... iti explic maine exact cum functioneaza :)

p.s. daca ai timp intr-o zi si nu te superi, as vrea sa vad si eu masina, ca pe cea de la valcea inca n-am avut ocazia sa o vad :)

Link către comentariu

Volanul ala zici ca a "supravietuit" unui incendiu un masina laugh.gif

Cea mai buna varianta este de RS6, ca are si padele pe volan.

Link către comentariu

@rade: Daca iti pui volan in genul de pe TT/R8/RS6 nu iti recomand cel cu Alcantara deoarece cand incepe sa iti transpire mana se simte groaznic (zici ca e inbibat in apa) si devine usor alunecos. Cel mai recomandat este unu cu piele perforata, padele aluminiu si sigla S-Line (ca dupaia poti sa iti comanzi sigla cu RS5 care intre in locul celei de S-Line) in rest numai bine si aprecieriile mele pentru masina :)

Si inca ceva, cand il montezi, fa repede o tura cu masina sa vezi daca l-a pus drept, deoarece butcul are multi pini in care se fixeaza volanul si e greu pana il pune perfect, mie mi l-au pus de 2 ori gresit si nu statea volanul drept :)

@zenoracing: ce model de volan e ala?e OEM?ca nu am mai vazut asa ceva la nici un Audi?E cumva model pe Exclusive Line care se pune in Asia?ca stiu ca aia au niste "nebunii" diferite fata de cele europene :)

Link către comentariu

eu zic ca cel mai important e ca are ce sa invarta, ar putea sa puna si un covrig...

chiar conteaza daca e s/rs/r8 draci...? :))

Link către comentariu

sunteti incredibili, daca si la masina asta veniti cu "sfaturi" schimba aia schimba aia ... no comment

masina e perfecta asa cum e

Link către comentariu

Chiar si fara Magnetic Ride masina e DEMENTIALA! Daca imi permiti cat a facut toat distractia? Sa ai parte de ea.

Link către comentariu

poti te rog, daca vrei sa argumentezi de ce te-ai oprit la acest model? ce te-a atras in primul rand?

Link către comentariu

Inainte am avut un a5 3.0 tdi l-am vandut pentru ca vroiam ceva mai puternic....am mers pe rs5 care tocmai se lansase....datorita consumului redus fara de concurentii directi, quattro, s-tronic....

Modificat de rade
Link către comentariu

Super masina! Sa o stapanesti sanatos si sa-ti aduca numai bucurii !

PS: Te-am vazut acu juma de h pe BD. Timisoara ,din pacate fara oglinzi :(

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!