Jump to content

2011 Audi RS5


rade

Postare recomandată

Ai o super masina (super car) sa te bucuri de ea multi km.

Ps. Sper ca jantele alea sunt doar pt iarna.

Link către comentariu

Sunt si de vara :) numai anvelopele sunt de iarna. Nu am optat pentru 20 ca mi s au parut prea mari pentru drumurile noastre

Link către comentariu

mai are rost sa citesti cat de tare este? :blah_: e tare neica.sa ai grija de ea si sa iti ofere zambete non stop.brgds

Link către comentariu

Le-am ales pe acestea ca mi-a placut cum arata in combinatie cu pielea deschisa la culoare :) Bine si carbonul arata foarte bine ... dar am zis sa fie altceva

Link către comentariu

O masina senzationala care e facuta pentru pasionati si cunoscatori! Sa o stapanesti sanatos fara incidente si km fara limita! :D

Link către comentariu

sunt de acord la partea cu jantele ... astea parca ii iau din sportivitate :)

+ ca jante pe 20 nu par asa de mari la a5 (poate confirma Kostas :P )

Link către comentariu

Omfg, omfg!! :)) O masina absolut extraordinara, iar culoarea i se potriveste de minune :) Sa o stapanesti sanatos si faceti cat mai multi kilometri impreuna!!

Modificat de Calin.
Link către comentariu

Va multumesc

Cele pe 20 au talonul foarte mic si mi-a fost frica...dar poate cu timpul o sa trec la 20 si le tin pe acestea pentru iarna ;)

Link către comentariu

Sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea! Cand am vazut topicul prima data am zis WOW ca multi de aici, sunt sigur. Asta chiar nu e o masina la care sa te apuci sa ii faci modificari de orice fel ar fi ele. Nu cred ca la o asemnenea masina isi au rostul obsevatiile de genu ca "ii lipseste ceva" sau ca "asa ar fi fost mai OK" sau "pune-i aia si aia" etc. Sa fim seriosi, e un RS si asta zice tot. (quattro GmbH, AUDI AGs high performance private subsidiary, creates even higher performance versions, known by their "RS" badging. The "RS" initials are taken from the German: RennSport - literally translated as "racing sport")

Ce sa mai zic... :eek: Salivez... :(

Modificat de volnick1986
Link către comentariu

Depinde la ce buget te raportezi cand spui WOW... Daca vrei sa o faci mai puternica va exista mereu o solutie :) indiferent de masina.

Link către comentariu

Eu zic sa ne oprim aici cu discutiile despre modificari ca iar incepe o conversatie ca pe topicul lui corado.

Pana una alta, sunt curios cum se aude in realitate RS-ul

charade-baby.jpg

Link către comentariu

stateam acum o saptamana si salivam la masina ... si acum sa vad ca suntem vecini ?? :)))

sa o stapanesti sanatos :)

Link către comentariu

de ce ar mai avea nevoie de evacuare miiltek daca la lista de optionale apare asa ceva : Sistem de evacuare sport

Link către comentariu

@C.vlad88, pentru ca se poate si exista si ceva mai bun :)

Probabil multi dintre noi nu vor intelege asta niciodata.

Link către comentariu

si pt ca Audi o vor scoate pe aia sport sa respecte alte standarde de zgomot decat cei de ls Milltek. si la un V8 nu ar trebuui sa existe limitare la galagie :))

Scuze teff, nu vazusem ca ai pus si tu acelasi link. de la munca nu vad youtube :(

Modificat de Bogdan_wrc
Link către comentariu

Fara cuvinte, absolut S E N Z A T I O N A L , sa dea Domnul sa nu ai nicio problema cu ea.

Cat despre modificat...ce sa mai modifici la asemenea bijuterie :D Totusi, o masina ca aceasta merita jante pe masura..

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!